Wpis z mikrobloga

#tinder założyłem fejk Tindera żeby sprawdzić czy dziewczyna z którą się spotykam nadal tam jest. Okazało się że jest, nawet mamy parę i rozmawiamy o seksie mówi że nie ma nikogo. Nie polecam tego co czuje teraz
  • 92
  • Odpowiedz
  • 16
@Tinderowiec69 chłopie nic nie czuj poza radością, takie info jest na wagę złota i ewentualnych alimentów przez co najmniej 18 lat, także uśmiech na twarzy zdecydowanie
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69 Współczuję Miras. Jednakże decydując się na połów w takim morzu gówna jak p0lski Tinder, nie powinieneś być zbytnio zdziwiony. Odinstalujcie to cholerstwo, a zaoszczędzicie sobie nerwów, czasu i pieniędzy.
  • Odpowiedz
Miałem i to nie jedną. Jak z kimś flirtujesz to w złej wierze jest flirtować z kimś innym. Wyobraź sobie sytuacje, dziewczyna flirtuje z Tobą, ty odwzajemniasz flirt. Innego dnia słyszysz/widzisz, że flirtuje z kimś innym. Przecież nie jesteście ze sobą? To po prostu jest... dziwne.


@AnonimoweLwiatko: To nie jest dziwne.

Mam, nie wiem, olać kontakt z innymi laskami bo zalajkowałem mema z podtekstem od którejś? Od kiedy mam popalić
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69: ja to mam tylko nadzieję, że karma wraca, i jak ucieknie do innego typa, to potem się okaże, że ten typ też ma kilka lasek i będzie jej wstyd i głupio, że zostawiła dobrego chłopaka.

Mojej byłej ciemnoskóry zrobił dziecko i ją zostawił, więc no, jakaś tam sprawiedliwość jest na świecie, czasem bozia czuwa.
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69: Rozważ by to udokumentować, i pokazać kim ona jest kolejnym mężczyznom z którymi będzie w związku, jej znajomym, i ewentualnie członkom jej rodziny. Zmienisz środowisko na odrobinę lepsze, i poczujesz się lepiej. :)
  • Odpowiedz
Co tu się #!$%@?ło. Niczym ze słynnego screena z fb chłopa w podobnym temacie i karyny odpisujące "to może zastanów się co z tobą nie tak?", "może jej czegoś brakowało?"

Mało co mnie drażni we współczesnym społeczeństwie jak normalizowanie zdradzania/#!$%@?
  • Odpowiedz