Wpis z mikrobloga

#tinder założyłem fejk Tindera żeby sprawdzić czy dziewczyna z którą się spotykam nadal tam jest. Okazało się że jest, nawet mamy parę i rozmawiamy o seksie mówi że nie ma nikogo. Nie polecam tego co czuje teraz
  • 73
  • Odpowiedz
jak jesteś z kimś razem, "na poważnie" czy nie, to nie ruchasz się na boku. Koniec, kropka. To kwestia elementarnej własnej godności. Widzę że tinder i to zniszczył.


@gorobei: tinder powstał jako apka do ruchania, a to, że niektórzy zaczęli traktować to jako biuro matrymonialne to efekt poboczny. docelowo jak umawiasz sie z kimś przez apkę do RUCHANIA to trudno oczekiwać wyłączności
  • Odpowiedz
Rozważ by to udokumentować, i pokazać kim ona jest kolejnym mężczyznom z którymi będzie w związku, jej znajomym, i ewentualnie członkom jej rodziny. Zmienisz środowisko na odrobinę lepsze, i poczujesz się lepiej. :)


@filip8192: no, a jakby laska udokumentowała zdradę faceta i rozesłała to po wszystkich świętych, to by było #!$%@?, że #!$%@? borderka xD
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69 Byłeś mądrzejszy ode mnie. Ja nie zareagowałem mimo sygnałów i dowiedziałem sie później niż powinienem

#!$%@?ć zdradzających nie ma w Tobie żadnej winy. Jak ktoś zdradza to ma coś nie tak z beretem.

A pytanie o wyłączność zrobilo mi dzień xd Niektórzy są jak zwierzęta
  • Odpowiedz
no, a jakby laska udokumentowała zdradę faceta i rozesłała to po wszystkich świętych, to by było #!$%@?, że #!$%@? borderka xD


@Cadfael: Ja tam bym jej nie krytykował.
  • Odpowiedz
no, a jakby laska udokumentowała zdradę faceta i rozesłała to po wszystkich świętych, to by było #!$%@?, że #!$%@? borderka xD


@Cadfael: Akurat zdrady z obu stron są obrzydliwe, ale to raczej nie ten kejs.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
zaraz, to w ogóle potrzeba o tym gadać?


@gorobei: Jak się umawia z dupami szukającymi bolca w internecie to zakładam że tak xD Wchodzą do szamba i dziwią się że się ubrudzili
  • Odpowiedz
  • 0
ruchy mgtow-owe (kasa misiu, kasa)


@Filipterka25: w tym jest jakikolwiek hajs? Przecież to nisza z reddita i wykopu która zawsze będzie niszą bo wręcz bezpośrednio promuje zachowania które stoją w sprzeczności z konsumpcjonizmem, bo krytykuje "wyścig o cipę" który jest głównym powodem dla którego faceci niepotrzebnie wydają kasę
  • Odpowiedz
@MrUboot właśnie takiej, że wyłączność = spotykamy się już na poważniej tj. np po parę pierwszych spotkaniach. Nie wiem czemu uważasz, że pytanie o wyłączność to co innego jak informacja, że chce się randkować na poważniej z daną osobą :d bardzo was chyba samo słowo “wyłączność” burzy przez co nie rozumiecie o co chodzi
  • Odpowiedz