Wpis z mikrobloga

Znajomy wysłał mi linka ze leje z wykopów co #!$%@?ą, żee stare premium to awaryjne jest i sie psuje co chwilę XD

Tymczasem cała polska powiatowa takimi lata i nic sie nie dzieje XDD, sam juz 2 rok lata E39 w które włożył z 700 zł na jakieś pierdoły. Tylko jest jak mówi, trzeba nie być debilem i nauczyć sie podstaw mechaniki zeby wiedziec czy warsztat cie nie chce okraść, coś zrobić przy wozie samemu albo wiedzieć czy daną awarie można olać czy trzeba ją zrobic zeby wóz latał dalej bez wiekszych problemów.

Cała polska powiatowa lata głównie ponad 20 letnimi wozami, często nawet 30 letnimi i są to ludzie co w większości większe przebiegi robią niż burżuazja z miasta XD bo latają do kołchozu czesto po 30-40 km w jedną strone audi z '95. A wy kupujecie fury z salonu i jesteście dymani przez dealerów który nawet nie chcą wam usuwać fabrycznych usterek xDDDD

#pokazauto ziomka

#motoryzacja #samochody
SzubiDubiDu - Znajomy wysłał mi linka ze leje z wykopów co #!$%@?ą, żee stare premium...

źródło: flagshit

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
Ale właśnie ludzie kupują nowe auta żeby jeździć a nie jakoś sobie radzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: wiadomka, wymiana oleju to trudna rzecz i lepiej już kupić nowe autko niż wymieniać olej co 10 000 km xD
  • Odpowiedz
ta a później się okazuje że swojego powiatu nie opuszczają bo ostatnim razem jak byli w mieście w korkach to samochód się przegrzał xD z wiochy do wiochy da się właśnie nawet największym gruzem dojechać a jak padnie to na pobocze i Heniek coś zaradzi


@dzem_z_rzodkiewki: Gigantyczna ilość takich samochodów co weekend lata np do Niemiec. Wszystko kwestią po prostu zadbania
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Akurat gadanie na zasadzie "ja wolę stare niż nowe" jest bez sensu.

No kurde, jeśli ktoś uważa, że samochód za 10k jest lepszy od samochodu za 80k to jest dzbanem. Rozumiem jako drugi samochód, ale na daily?

Całość dyskusji premium-nowe tyczy się wyboru między samochodami w tej samej cenie xD.
Coś pokroju czy wolisz dacie duster z 2019 czy e70 z 2011.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: bo to stare i dobre auta. A wykopki jak małpy nakręcone jak zwykle #!$%@?ą głupoty, bo w życiu w takim nie siedziały nawet, żeby mieć jakiekolwiek pojęcie.
Jest takie stare chińskie powiedzenie: słuchaj wykopków to będziesz w zimie w sandałach chodzić.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: bujanie się atutem mając 18 lat afaktyczne użytkowanie kiedy podlegasz ze auto dowiezie cię do pracy, klienta na wakacje to trochę inne potrzeby. Jak miałem 18 lat i nam się z kolegami złomy psuły w polach to się śmialiśmy, organizowaliśmy kumpli i ciągnęliśmy do domu naprawiać w nocy po garażach (oczywiście takie naprawy starych aut konczyly się tym ze z 1 usterki szybko robilo się więcej ale nikt się
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: potwierdzam e39 to nadsamochód

@MateMizu tak samo bez sensu jest twoje ocenianie po cenie i wieku tylko w drugą stronę, liczą się realne cechy auta i tu nie ma reguły. Robię zawodowo 40k km rocznie i ostatnio zamieniłem fiata tipo którym od nowości zrobiłem 120k km na merca w210 za 9k zł, bo pod każdym względem poza kosztami utrzymania w210 jest lepsza i wolę płacić więcej za wachę
  • Odpowiedz