Wpis z mikrobloga

@DarthKenobi: Düsseldorf. Jest czysciej, ladniej, bezpieczniej. Piekna zrewitalizowana promenada, bardzo zywe, pozytywne miejsce. Zaraz obok jest starowka, typowo niemiecka, wszystko ladne, zadbane, masa przeroznych gastro. Königsallee wyglada bosko o tej porze roku, zreszta ona zawsze wyglada bardzo ladnie (). Rhine Tower, polecam zwlaszcza po zmroku. Na samej gorze jest bar wiec mozna rozkoszowac sie widokiem razem z drinkiem.
Woofinka - @DarthKenobi: Düsseldorf. Jest czysciej, ladniej, bezpieczniej. Piekna zre...

źródło: coimnjk29kh91

Pobierz
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: Nigdy nie byłem, ale Düsseldorf uchodzi za jedno z lepszych miast NRW razem z Kolonią na czele jeśli chodzi o vibe, poziom życia i atrakcje, Dortmund jednak leży w Ruhrgebiet gdzie często jest syf i gdzie niegdzie wysokie bezrobocie.
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: dusseldorf > dortmund. Byłem tam w ciągu jednej podróży, Dormund zrobił najgorsze wrażenie z Dusseldorfu, Kolonii i Wuppertal (przy tym mieście niektórzy mają zdziwko przez jedną charakterystyczną atrakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu wydawał się dość brudny i nie było tam niczego ciekawego. Może być fajny dla fanów Borussi, którzy chcą zobaczyć stadion. Dusseldorf ma ładniejszą starówkę, nabrzeże renu, wieżę telewizyjną i marinę z
  • Odpowiedz
@kurczakos1: no ogólnie to nie każdy Polak był w Bytomiu i Wrocławiu, a co dopiero w Dortmundzie i Dusseldorfie. Sam gdybym nie był wcześniej to nie miałbym większego pojęcia, które miasto jest ciekawsze, ładniejsze itp.
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Dortmund ma dość dobrą opinię w Polsce (chyba przez BVB XD) bo już kilkukrotnie słyszałem, że ktoś trafił tanie bilety i leci zwiedzać Dortmund ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwiedzać Dortmund, w ogóle jak to brzmi XD
  • Odpowiedz