Wpis z mikrobloga

Jak czytam stwierdzenia, że goście na poziomie 6/10 nie mają dziś powodzenia, to mnie ogarnia śmiech, bo coś w takim razie z tą skalą jest nie tak. Facet, który jest 6/10 ma realne i zauważalne powodzenie u kobiet. Z drugiej strony często piszą to osoby, które twierdzą, że były obrażane za wygląd w szkole, na ulicy i jednocześnie uważają się za 4/10. Mężczyzna 4/10 nie jest przystojny i powodzenia u kobiet nie ma, ale nie jest uważany za brzydala i nikt go z tego powodu nie obraża.
Nauczcie się dobrze operować skalą, bo to wbrew pozorom ma znaczenie. Myślę, że dużo przegrywów i Inceli jest poniżej 3/10 lub w okolicach, tylko trudno im się przyznać, że jest aż tak źle z ich wyglądem i dlatego w komentarzach prawie każdy jest przeciętny.
#skala #blackpill #przegryw #incel
  • 50
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@Mezomorfix Znowu te bzdety o guście. Kiedy się wyleczysz z głoszenia tych kocopołów. Gusta to mogą dotyczyć koloru włosów, ale nie ogólnego poziomu urody. Jak ktoś jest atrakcyjny to się podoba większości, jak brzydki nikomu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@dzbanzyciowy To nie jesteś 6/10, ponieważ 6/10 dużej grupie kobiet się nie podoba to prawda, ale jednocześnie jest na tyle dużo kobiet, którym taki facet "wpada w oko", że to już jest zauważalne.
  • Odpowiedz
@gnomol: gust może dotyczyć ogólnego poziomu urody. Niektóre kobiety wrecz preferują brzydali bo uznają to za męskie a urodę jako p1zdowatość.
Waszym problemem jest poryty mózg i myślenie bo to faktycznie uniemożliwia relacje.
Jedyną rzeczą z jaka się zgadzam z blekpylem to wzrost, bo faktycznie kurdupel żadnego respektu nie wzbudzi
  • Odpowiedz
@gnomol: Zależy jak zostanie zdefiniowany przeciętny. Ty mówisz o pierwszym przypadku, czyli brak większych wad, a inni mogą przeciętność postrzegać jak po lewo, czyli najbardziej popularną cechę. W niektórych populacjach niski wzrost i zakola to przeciętność bo taka jest większość ludzi.
Little_Makak - @gnomol: Zależy jak zostanie zdefiniowany przeciętny. Ty mówisz o pier...

źródło: zależy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Mezomorfix: to o czym mówisz to coś kompletnie innego. Preferencje kobiet odnośnie maskulinizacji twarzy. W dalszym ciągu można mieć ładną zmaskulinizowaną twarz, ładną "zniewieściałą" (tzw pretty boy) ale też w obu wariantach można mieć brzydką xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Mezomorfix Naprawdę masz takie ograniczenia umysłowe? Twoim problem jest to, że masz poryty mózg i nie możesz zaakceptować faktu, że brzydki jest brzydki dla prawie każdej kobiety i twoje wyimaginowane gusta nie mają nic do rzeczy. Prędzej niski z atrakcyjną twarzą będzie podrywany i poderwie kobietę niż wysoki z brzydką mordą nawet jeżeli ma respekt. Skąd to wszystko wiem, bo czytam i nie neguję faktów oraz jestem dynamiczniakiem, i od wczesnego
  • Odpowiedz
  • 3
@gnomol ja sobie daje takie 6/10 może 6+ (może zaniżam, nie wiem) i normalnie samice mi okazują zainteresowanie. W jakimś barze/klubie/pubie wystarczy że powiem 'hej' albo nawet nic, bo same się nagle znajdą 1cm ode mnie i mam ich włosy na gębie. Incele muszą być poniżej 3.5/10
  • Odpowiedz
@gnomol: No to chyba coś słabo chodziłes po tych imprezach. Ja jestem w każdy piątek i sobotę i na prawie każdej widzę jakiegoś wymoczka co się liże z laską.
Ograniczenia umysłowe to wy macie w tym swoim kółku wzajemnej adoracji aby dorośli faceci płakali jak dziewczynki że brzydkie szczęki mają xd I żeby to się tyczyło tylko kobiet a wszystkie niepowodzenia życiowe potraficie na to zwalać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Limeade Zgadzam się. To naturalne, że ludzie brzydcy dodają sobie urody i tego nie potępiam, tylko to rozumiem. Sam w lustrze widzę się jako przystojniaka, ale mam świadomość, jak wyglądam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Mezomorfix Takich jak ty ludzi nie cierpię. Jesteś pierwszym do rzucania w brzydkich "kamieniami" , pierwszy do obrażania brzydkich mężczyzn za sam fakt, że są brzydcy i jednocześnie jesteś pierwszy, który będzie nieatrakcyjnym facetom wmawiać, że się za mało starają i że to ich wina. Taka typowa menda i hipokryta.
  • Odpowiedz