Wpis z mikrobloga

Jak czytam stwierdzenia, że goście na poziomie 6/10 nie mają dziś powodzenia, to mnie ogarnia śmiech, bo coś w takim razie z tą skalą jest nie tak. Facet, który jest 6/10 ma realne i zauważalne powodzenie u kobiet. Z drugiej strony często piszą to osoby, które twierdzą, że były obrażane za wygląd w szkole, na ulicy i jednocześnie uważają się za 4/10. Mężczyzna 4/10 nie jest przystojny i powodzenia u kobiet nie ma, ale nie jest uważany za brzydala i nikt go z tego powodu nie obraża.
Nauczcie się dobrze operować skalą, bo to wbrew pozorom ma znaczenie. Myślę, że dużo przegrywów i Inceli jest poniżej 3/10 lub w okolicach, tylko trudno im się przyznać, że jest aż tak źle z ich wyglądem i dlatego w komentarzach prawie każdy jest przeciętny.
#skala #blackpill #przegryw #incel
  • 50
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Brakuje bardzo takiej skali opisowej popartej realnymi doświadczeniami, która ukazałaby jak się ma poziom do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@gnomol: On mowi o mordzie 6/10, a jeszcze trzeba wziac pod uwage wzrost, frame no i takie rzeczy jak dynamina/pewnosc siebie i pieniadze. Ja mam morde powyzej przecietnej, ale wszystko inne ponizej przecietnej. Zgadzam sie z rudym Angolem od wafli, ze jestes tak mocny jak twoj najslabszy punkt. Lepiej byc we wszystkim przecietnym niz miec np. wzrost 8/10, a psychike 2/10.
  • Odpowiedz
@slabart12 żeby zapeklować samicę i przestać być incelem nie trzeba dynaminy ani pieniędzy. W jakimś barze/klubie podchodzisz, mówisz 'hej' i się uśmiechasz albo i nie. Jak masz dobry wygląd, wzrost i frame to wystarczy. One pieniędzy ani dynaminy nie sprawdzają.
  • Odpowiedz
gust może dotyczyć ogólnego poziomu urody


Takie gadanie to jak mówienie, że ktoś dożył 100 lat a codziennie pił wino i jadł czerwone mięso.

No to chyba coś słabo chodziłes po tych imprezach. Ja jestem w każdy piątek i sobotę i na prawie każdej widzę jakiegoś wymoczka co się liże z laską.


@
  • Odpowiedz
@gnomol: Kwestia jest taka że na tym tagu wszystkie interakcje k-m są sprowadzane do portali randkowych. I tutaj rzeczywiście #blackpill wchodzi na pełnej. Ten gość 6/10 rywalizując z chadami nie ma najmniejszych szans. Ale już idąc do pubu poderwać coś tam może jak najbardziej bo tam chadów to ze świecą szukać.
  • Odpowiedz