Wpis z mikrobloga

Jak czytam stwierdzenia, że goście na poziomie 6/10 nie mają dziś powodzenia, to mnie ogarnia śmiech, bo coś w takim razie z tą skalą jest nie tak. Facet, który jest 6/10 ma realne i zauważalne powodzenie u kobiet. Z drugiej strony często piszą to osoby, które twierdzą, że były obrażane za wygląd w szkole, na ulicy i jednocześnie uważają się za 4/10. Mężczyzna 4/10 nie jest przystojny i powodzenia u kobiet nie ma, ale nie jest uważany za brzydala i nikt go z tego powodu nie obraża.
Nauczcie się dobrze operować skalą, bo to wbrew pozorom ma znaczenie. Myślę, że dużo przegrywów i Inceli jest poniżej 3/10 lub w okolicach, tylko trudno im się przyznać, że jest aż tak źle z ich wyglądem i dlatego w komentarzach prawie każdy jest przeciętny.
#skala #blackpill #przegryw #incel
  • 50
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: No i tu jest cały pies pogrzebany. Po prostu nie jesteś obyty z dziewczynami, nie umiesz z nimi rozmawiać, śmiać się i zapewne się stresujesz. Jedyny sposób żeby się tego nauczyć to wchodzić w jak najwięcej interakcji z dziewczynami.
  • Odpowiedz
@Chad30 nie wiem czy nie taki obyty na 3 randce mojej w życiu kazała mi się podduszać jak dziwka i kilka nocy z nią spędziłem gadając też dużo. To była rasowa p0lka. Proponowała mi anal +kajdanki. Także zakładam że nie jestem całkiem #!$%@?
  • Odpowiedz
@gnomol: Sporo osób błędnie interpretuje skale urody i stąd bierze się wiele nieporozumień. Ocena 5/10 nie oznacza średniej, przeciętnej urody tylko wartość środkową (medianę). Obecnie jest więcej atrakcyjnych chłopaków czyli zadbanych, fluffy hair, ładna cera itp. więc przeciętny typ urody oscyluje coś ok. 6-7/10. Dlatego mimo, że wielu z nas wygląda zupełnie normalnie to jesteśmy oceniani jako nieatrakcyjni bo poprzeczka jest dużo wyżej niż nam się wydaje. Co nie zmienia
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nietoperze20 Nadal sądzę, że wielu przecenia swoją urodę i są poniżej 4/10, a twierdzą, że są przeciętni.
Ja jestem jednym z wyjątków, być może dlatego, że jestem wyjątkowo brzydki.
  • Odpowiedz
@gnomol: Szczerze to nie znam takich 3/10 z wyglądu, którzy określali by się jako przeciętni. Zazwyczaj jak ktoś jest brzydki to ma tego świadomość bo a)widzi siebie w lustrze b)inni mu o tym powiedzą. Sam przez większość życia byłem 3/10 i wiedziałem wtedy, że nie jestem atrakcyjny. Teraz jestem ~5/10 i nadal uważam, że jestem poniżej średniej. Trzeba mieć spore delulu by z takim wyglądem określać się jako przeciętniak xD
  • Odpowiedz