Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@ZacharJasz92: będzie dzisiaj GIBĄ GIBĄ tylko do picia dla jego. Następnie trzeba się pilnować by faza nie siadła za mocno jak BATĄ BATĄ na sterczące pimpkowe berło w obecności DOKTORA KUTANGENSA
  • Odpowiedz
  • 0
@Saeglopur: Nie no ja ino tam nie zamierzam ćpać tego codziennie xD Raz na jakiś czas dla wyluzowania i starczy xD
@Ojtamtam Szkoda mi kasy na wapo i medyczną skoro nie wiem nawet czy to dla mnie. To taka próba czy w ogóle warto w tym kierunku iść
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Ja święty nie jestem więc tego mema wrzucam dość przewrotnie ale taka moja sugestia żeby faktycznie nie kopcić po prostu. Ale popróbuj sobie w tych innych formach ale ciekaw jestem czy w ogole cokolwiek poczujesz - o tym mi daj znać
BTW jaki? Zamówiłeś sobie online?

Hempshoty zamulają strasznie, lepiej sobie ogarnij medyczną sative fajną jakąś na pobudzenie. Fajne właśnie do ćwiczeń itp


@onepnch: Ciekaw jestem w
  • Odpowiedz
  • 1
@shooter: nie mam gdzie trzymac growkita
@Saeglopur zamowilem online z sklepiku palexpress, jaki to wrzucę z recenzją jutro, czeka sobie w plecaczku teraz. O tym czy mi siądzie to sam się dowiem, sceptycznie jestem nastawiony, pewnie nic nie poczuję ale no co mi tam, trzeba spróbować
  • Odpowiedz
@shelkofy teraz doczytałem, że jak nie kopnie to walniesz kolejne kilkanaście ml po 30min, weź chłopie sobie poczytaj o metabolizowaniu biorac thc oralnie, zawiedziesz sie albo jak mówię walniesz i tak całe na raz w odstępie pół godziny,pewnie nic nie poczytasz to tylko powiem, że to może Ci się nie wgrać przez dobre 3/4h a potem zaśniesz xD
  • Odpowiedz