Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy też macie tak że będąc związku bardziej zwracacie uwagę na inne kobiety? Nie wiem czy to jest też kwestia lata, zazwyczaj wtedy mam wyższe libido. Odkąd jestem w związku to laski na które kiedyś bym nie spojrzał, a które mijam ulica dużo bardziej mnie podniecają. Mam wrażenie że aż za bardzo. Nie planuje żadnej zdrady ani niczego, kilka dziewczyn też olałem które coś próbowały ze mną jak byłem w związku. Nie wiem czy to jest kwestia posiadania "sredniej" dziewczyny z wyglądu, nie jestem ideałem ale jest kochana. Trochę mnie to już męczy bo nie jesteśmy że sobą dlugo a ja już mam takie myśli w innych kierunkach.
#zwiazki #rozowepaski #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim jeżeli na wczesnym etapie zwiazku widzisz inne kobiety poza swoją, to pozniej moze byc jeszcze gorzej. zastanów sie, co jest dla ciebie wazne, czy jej charakter rekompensuje średni wyglad, czy jest to nie do przeskoczenia. Czasami ludzie odczuwają wiekszy pociąg wraz z upływem czasu i wtedy nie zwracają az tak uwagi na płeć przeciwną, a czasami im dluzej jestes z ta osoba, tym wiecej wad w wyglądzie zaczynasz dostrzegać i
  • Odpowiedz