Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem oburzenia wg. zaostrzenia definicji gw*łtu, co was to obchodzi jeśli faktycznie jesteście przegrywami? Ja mam w to wyrąbane bo i tak dawno odpuściłem. To tak jakbym bronił milionerów bo chcą zakazać latania prywatnymi odrzutowcami.
Jedynym argumentem przeciw może być solidarność męska, bo manosfera w Polsce leży i kwiczy ale tutaj znowu.. też odpuściłem bo nigdy nie udało mi się dotrzeć do nikogo a wiele było takich wątków typu obowiązkowa służba albo płacenie za kobietę i większość jednak reaguje agresją albo niezrozumieniem. Nie wiem, może mamy taki naród cuckoldów i stawianie kobiety na piedestał jest w naszych genach?
Z drugiej strony myślę sobie, może to dobrze że dokręca się śrubę? Może kiedyś zadziała to jak terapia szokowa gdy chłopy będą już w dupie i się obudzą? Wgl mam wrażenie, że polskie chłopy są postrzegani jako tradycyjni ale jak dla mnie są mocno sfeminizowani.

#przegryw #mgtow #blackpill #seks #zwiazki #niebieskiepaski #tfwnogf #tinder #przemyslenia #sejm #pieklomezczyzn



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem oburzenia wg. zaostrzenia defini...

źródło: d3189aab4c0eb9944ac25f4acb0980456176fec77f461f8c15f2da32f0043fb2

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nikt nie znosi domniemania niewinności jak to niektórzy krzyczeli, więc dobrze że to zmieniają, prawdziwi gw***ciciele [hatfu!] przestaną być w końcu bezkarni. W Polsce od dawna się za bardzo [a raczej w ogóle się] tolerowało przemoc na tle seksualnym, brać się za wszystkich włącznie z księżusiami i celebrytami bo oni są najwyżej w hierarchii i mogą sobie załatwić albo kupić bezkarność a jeszcze barany bronią.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): > mądrzejsi wyjadą

No, ja już dawno wyjechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i siedzę w kraju gdzie taka definicja obowiązuje od lat i…


I przestańcie pieprzyć o tym jaki to cuckoldyzm, lol - jak ktoś wrzuci mojej dziewczynie, a w przyszłości może i córce w barze pigułkę to nie będzie miał tłumaczenia, że sama chciała i była pijana
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Nie rozumiem oburzenia wg. zaostrzenia definicji gw*łtu

Dobrze, że ocenzurowałeś słowo gwałt, jak jakiś sojak na X (dawniej Twitter). Już wiem, że nie ma co dalej czytać i tracić czasu.
  • Odpowiedz
I przestańcie pieprzyć o tym jaki to cuckoldyzm, lol - jak ktoś wrzuci mojej dziewczynie, a w przyszłości może i córce w barze pigułkę to nie będzie miał tłumaczenia, że sama chciała i była pijana itd. i K%#£A bardzo dobrze.


Rozkazuje pajac, a nawet boi się ze swojego konta pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak syn, albo tata pójdzie do pierdla niewinnie siedzieć przez to prawo to
  • Odpowiedz
A jak syn, albo tata pójdzie do pierdla niewinnie siedzieć przez to prawo to już będzie fajnie?


@Rv0000: Za to teraz przez dziurawe i nieskuteczne prawo jak mama lub córka nie mogą otrzymać sprawiedliwości po gwałcie to jest super.
Jak boisz się o mężczyzn w swojej rodzinie to po prostu upewnij się, że rozumieją czym jest zgoda, a czym nie jest, a jak mają wątpliwości to niech sobie konia zwalą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): >Efekt będzie odwrotny- bezpieczniej będzie zgwałcić randomową kobietę, która nie zna swojego kata bo nikt go nie złapie i nie będzie nawet szukać.

@Nowystaryziel: a że większość gwałtów odbywa się z ludźmi których znamy to zmniejszy się poziom przestępczości, brawo, właśnie zrozumiałeś dlaczego prawo się zmienia, abyś się bał zgwałcić. Dlatego wymyśliliśmy prawo, aby ludzie się bali konsekwencji, nikt się nie oszukuje ze instynkty degeneratów wymrą, tylko ze konsekwencje będą zbyt wysokie w stosunku do "zysku".
Faceci którzy są normalni nie boją się zmiany prawa, bo wiedzą ze ich zachowania są normalne i nic to nie zmieni w ich życiu. Reszta jest na etapie rozwoju hindusów co sprzeciwiają się wpisaniu w kodeks gwałtu małżeńskiego bo się go dopuszczają, czy arabów co sprzeciwiają się zakazowi małżeństw z dziewczynkami w wieku 12 lat bo są pedofilami. Zasada jest prosta: jeżeli nie jesteś gwałcicielem to nie ma się czego bać, a jak jesteś to obyś zgnił
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Rv0000

Bo nie mam konta na Wykopie. I spoko, nie rozkazuje, chcesz pisać głupoty to sobie pisz, ale każdy kto mieszkał w kraju z taką definicją gwałtu powie ci, że nie robi tego co ty myślisz i żyje się, i uprawia seks normalnie. Gównoburza z niczego niczym import amerykańskich wojenek kulturowych.

  • Odpowiedz