Wpis z mikrobloga

@jandiabeldrugi: Gdybyś przeczytał więcej niż jeden komentarz, wiedziałbyś czego dotyczy dyskusja.
Dyskurs toczył się o to, czy stosunek z nieletnią powyżej 15 roku życia jest legalny. Jak najbardziej jest, dlatego właśnie “łowcy” podszywają się pod osoby młodsze niż właśnie 15 lat bo tylko w tym wypadku są przesłanki o popełnionym przestepstwie.
Tego właśnie dotyczył mój komentarz i w tym kontekście mój komentarz ma sens.
  • Odpowiedz
@Serniczek_Szatana: co nie zmienia faktu, że sformułowanie "udają tylko czternastki" jest błędne i do tego się odniosłem (i tak, wiem że odniosłeś se do tego co on napisał). To częsty argument przeciwko łowcom p-------w, w który sam wierzyłem zanim nie obejrzałem kilku filmów. Wiele te patusy mają za uszami, ale to akurat bzdura.

Co do całości się z tobą zgadzam.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Tak swoją drogą to jaka jest niby wartość takich "prowokacji" na policji czy w sądzie?
Znając życie to zerowa, bo pisanie z dorosłym typem który udaje 14-latkę chyba nielegalne nie jest. Także wygląda na to, że całe te śmieszne akcje mają zerową skuteczność w wysyłaniu pedofili w pasiaki i służą jedynie łowcom do zdobywania internetowych punktów i zaspokajania jakichś potrzeb samozwańczych stróżów prawa xd
  • Odpowiedz
@ppiasq: Słyszałem już gdzieś coś takiego, że policja takich osobników i tak wypuszcza, bo w zasadzie nie mają na nich dowodów, że dopuścili sie pedofilii poza tym, że pisali z fałszywą 14 latką, za którą krył sie ten łowca p-------w
¯\(ツ)/¯ ale typ ma już łatke pedofila i spalony jest w swoim najbliższym otoczeniu, także ich działalność pomimo, że może mieć dobre intencje ochrony dzieci, to jednak w szerszej perspektywie
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: lepsze to niż nic nie robienie, a tym bardziej lepsze niż cenzura internetu "żeby chronić dzieci". I tak, lepiej jest jak jakiś typ trafi na łowcę i pójdzie na leczenie niż jak trafi na prawdziwe dziecko i je wykorzysta.
  • Odpowiedz
@ShadowWalker:

którzy na siłe wyławiają "p-------w" i tylko 14 latka, kiedy w zasadzie 17 też może być, bo to dalej niepełnoletnia dziewczyna, która bez zgody rodzina nawet do ginekologa nie może pójść


Napisz, że nie znasz prawa nie pisząc, że go nie znasz xD
  • Odpowiedz