Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie którzy chcą wynająć swoje mieszkanie są tacyś #!$%@?...
Szuka człowiek mieszkania na wynajem, patrzy i znajduje fajna ofertę 54 metry za 2300 złotych a w środku 2300 zł odstępne + 850 czynsz + media 500 złotych. #!$%@?ńcy myślą że jak ktoś szuka mieszkania do 2500 złotych to akurat skusi się na coś takiego. Biłbym biczem i patrzył czy klepki układają się w odpowiedniej kolejności.

#zalesie #nieruchomosci #wynajem #mieszkanie #mieszkania
  • 10
  • Odpowiedz
@wetorek2 też tak na początku myślałem ale szczerze Bydgoszcz jest lepsza niż możnaby się było spodziewać xD mieszkam w lokalizacji gdzie mam wszystko pod reką, ceny usług tańsze niż w większych miastach, pętla autobusowa pod blokiem do pracy do centrum jadę około 15 minut i ogólnie sama Bydgoszcz jest bardzo ładna - wiadomo są szkaradne miejsca gdzie się nie chce być ale w ogólnym rozrachunku bardzo fajne miejsce do życia
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: no właśnie nie jest źle, chociaż dla mnie to żaden plus że to centrum. Po prostu jak szukałem czegoś to w tej cenie mogę zapomnieć o 70m. Wcześniej wynajmowałem 50m za 2k (już ze wszystkim), parking pod blokiem pusty, no ale wielki pan landlord wymyślił że sprzeda mieszkanie :/
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer obecnie rynek mieszkaniowy jest z lekka ciężki ja mam tylko nadzieję że moi landlordzi nie podniosą czynszu bo serio płacę grosze jak na lokalizację w której mieszkam - po około 1200 zł na osobę/msc razem ze wszystkimi opłatami
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: Ty to tam nie narzekaj, bo ja jeszcze psa mam, to poszukiwanie mieszkania gdzie akceptują psa to tragedia xd dlatego długo się nie zastanawiałem, jak obecna właścicielka psy lubi i problemów nie robiła.
  • Odpowiedz
99% osob wie ze cena ofertowa to czynsz najmu (nie odstepne kolego), a czynsz administracyjny i media sa platne dodatkowo i sa ZMIENNE, ZALEZNIE OD ILOSCI OSOB I ZUZYCIA.


@KromkaMistrz: jak wynajmujesz pokoj jako studenciak mozesz miec stała kwote ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz