Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: Trafił debil kozak na psychopatę. Sytuacja win win dla społeczeństwa.
Na wypoku też pisali, że ofiara to dobre ziółko co podchodzi pod patologię dresa Sebastiana, a sami nie wiemy co dokładnie się stało wcześniej i kto zawinił przy potrąceniu pieska.
  • Odpowiedz
Nożownik miał wystarczająco przestrzeni aby się oddalić


@BlueTony: A tymczasem na LL(szkoda że zdjęli, niesamowita wartość edukacyjna) tony filmików gdzie ktoś w podobnej sytuacji dostaje lepę w łeb po odwróceniu się i nokaut. A nokaut często skończony zgonem. Typ w białym chciał się #!$%@?ć i tyle, gdyby było inaczej to by nie podchodził
  • Odpowiedz
A tymczasem na LL(szkoda że zdjęli, niesamowita wartość edukacyjna) tony filmików gdzie ktoś w podobnej sytuacji dostaje lepę w łeb po odwróceniu się i nokaut. A nokaut często skończony zgonem. Typ w białym chciał się #!$%@?ć i tyle, gdyby było inaczej to by nie podchodził


@maad: na filmiku on stoi. Nie wiem jak ten w białym miał mu sztukę z partyzanta wypłacić, jak on nawet nie był w zasięgu jego
  • Odpowiedz
@m4jkel obydwaj przesadzili, dostali to czego chcieli i poniosą tego konsekwencje. Jeden kosę w żebra za kozaczenie, drugi wyrok za usiłowanie zabójstwa.
  • Odpowiedz
gdy podczas podnoszenia roweru z zamiarem oddalenia się był wciąż atakowany


@Nemayu: Werbalnie. Taka drobna różnica. Dla większości oglądających sprawa jasna - gość szukał okazji do użycia noża. Z resztą parę dni wcześniej wygrażał nożem kierowcy autobusu, kogo ty bronisz xd
  • Odpowiedz
@BlueTony Nie bronie typa z nożem, jestem natomiast przeciwny bronieniu patusa w białym. Oczywiście że nie ma takich sytuacji w Polsce na codzień, masz za to tysiące pobić ze skutkiem śmiertelnym. Widocznie mamy inne definicje normalnosci bo dla mnie obaj są takimi samymi smieciami
  • Odpowiedz
Nie bronie typa z nożem, jestem natomiast przeciwny bronieniu patusa w białym. Oczywiście że nie ma takich sytuacji w Polsce na codzień, masz za to tysiące pobić ze skutkiem śmiertelnym. Widocznie mamy inne definicje normalnosci bo dla mnie obaj są takimi samymi smieciami


@maad: Mówisz, że nie bronisz tamtego typa, a wcześniej go usprawiedliwiałeś.
Typ w białej koszulce jest śmieciem bo się wkur*ił, że patus mu psa potrącił i mu
  • Odpowiedz
Tamten mógł wsiąść na swój rowerek i po prostu odjechać i by nikomu włos z głowy nie spadł


@BlueTony: No popatrz, to tak jak ten drugi typ który podleciał do rowerzysty i się pruł

Jakby tamten gazu nie użył i nie kopnął tamtego typa, to by na kłótni się skończyło


@BlueTony: Wywróżyłeś ze szklanej kuli. Ludzie muszą wymieniać wszystkie zęby po mniejszych pierdołach
  • Odpowiedz
No popatrz, to tak jak ten drugi typ który podleciał do rowerzysty i się pruł


@maad: no, popatrz z tą różnicą, że to nie ten w białym zaatakował i to on został dźgnięty nożem, a nie na odwrót. No i nie podleciał, tylko stał w miejscu.
Dodatkowo to tamten mu psa potrącił i zamiast przeprosić, albo już nic nie mówić i odjechać, to #!$%@?ł taką akcję, że teraz w całej Polsce o tym gadają i zawinęła go policja, a perspektywa jego życia jest taka, że trafi na wiele lat do więzienia.
I podkreślam, facet w białym był nierozważny, bo mógł przewidzieć, że trafił na oszołoma i kompletnego idiotę, który wyciągnie nóż, ale ja go nie nazywam śmieciem na równi z nożownikiem, w przeciwieństwie do ciebie, bo jest różnica między nimi diametralna: nożownik to zwykły śmieć do utylizacji, a gość w białym, to po prostu facet który się wku*wił i był zbyt
  • Odpowiedz
@BlueTony Nie był nie rozważny a niezrównoważony i ten filmik jest dowodem. Trafił na psychola ale sam nie jest lepszy

normalny facet


@BlueTony To nie jest normalne zachowanie dorosłej osoby. Widocznie wychowalismy się i obracamy się w innym środowisku
  • Odpowiedz
Ale to wiemy że specjalnie staranował psa czy jak zwykle psiarze nie panują nad psami i te wbiegają na ścieżki rowerowe pod koła?


@darandol: Pewnie go kierowca autobusu tez prowokował, biednego xD
  • Odpowiedz
Nie był nie rozważny a niezrównoważony i ten filmik jest dowodem. Trafił na psychola ale sam nie jest lepszy To nie jest normalne zachowanie dorosłej osoby. Widocznie wychowalismy się i obracamy się w innym środowisku


@maad: Nie jest lepszy bo co? Też ludzi z nożem napada grozi im tym nożem i dźga? Na jakiej w ogóle podstawie ty stwierdzasz, że on nie jest lepszy? Jest lepszy i to bez porównania.
  • Odpowiedz
czyli co uważasz ze można wsadzić komus kose bo leci do Ciebie z pięściami?


@Sarza01: no #!$%@? oczywiscie że tak, a ty uważasz że nie? mam sie bić z jakimś patusem na pięści? No nie, skoro do mnie skacze to powinienem miec możliwość bronić sie wszystkim, nawet #!$%@? miotaczem ognia. Jego wina ze zaczął.
  • Odpowiedz
Bo agresor wcześniej potrącił rowerem psa i dziewczyne tego typa.


@ATAT-2: no i co w zwiazku z tym? w sensie okej, załóżmy że potrącił, a patus w białej koszulce chciał mu za to #!$%@?ć, takie są fakty. I co to zmienia? Jak patus w białej koszulce miał z tym problem było dzwonić na policje a nie skakać do drugiego typa z zamiarem #!$%@?.
  • Odpowiedz
@BlueTony Stwierdzam że nie jest lepszy na podstawie jego zachowania. Dorosły rosły chłop z agresywnymi tendencjami z mózgiem dziecka. Masz z kimś problem to sobie chwile popyskuj i idź dalej a nie sie szykujesz do #!$%@? i podlatujesz do obcych ludzi - szczególnie jak masz kogoś pod opieką. Jak doszło do naruszenia nietykalności czy szkody psa to wzywasz policje i się sądzisz cywilnie, a nie podjudzasz „no uderz mnie, no dawaj”.
  • Odpowiedz
Stwierdzam że nie jest lepszy na podstawie jego zachowania. Dorosły rosły chłop z agresywnymi tendencjami z mózgiem dziecka. Masz z kimś problem to sobie chwile popyskuj i idź dalej a nie sie szykujesz do #!$%@? i podlatujesz do obcych ludzi - szczególnie jak masz kogoś pod opieką. Jak doszło do naruszenia nietykalności czy szkody psa to wzywasz policje i się sądzisz cywilnie, a nie podjudzasz „no uderz mnie, no dawaj”. No #!$%@?
  • Odpowiedz
@BlueTony: Oczywiście, że użycie gazu nie było adekwatne, a dodatkowe informacje o akcji z kierowcą autobusu nie stawiają go w dobrym świetle i budzą poważne wątpliwości czy gościu w ogóle ma równo pod sufitem, ale niektóre argumenty wydają mi się mocno nietrafne.

Dodatkowo to tamten mu psa potrącił i zamiast przeprosić


Na ten moment nie ma informacji z czyjej winy doszło do potrącenia, równie dobrze można powiedzieć, że to biały powinien przeprosić i
  • Odpowiedz