Wpis z mikrobloga

w Media Ekspert maja nie drogo z montazem i firma sie nie "zwinie" jakby co -> www.pepper.pl poszukajcie, od razu popularne kody do ME -50zl wiec cena lepsza niz u "janusza" z ogloszenia. Ja zaluje ze nie mam w kadym pokoju ale to juz koszty.
  • Odpowiedz
Jakieś 2k. Szczerze, nie opłaca się. Jak się #!$%@? to już lepiej kupić nową, a części do chińczyków są tanie.


@j3sion: To samo powiedział mi monter xD Poza tym tam nie ma co przeglądać. Trzeba czyścić co jakiś czas filtr kurzowy (otwarcie pokrywy albo w LG w ogóle jest na górze jednostki) i po sezonie/przed sezonem sprayem do odgrzybiania prysnąć. Chyba, że ktoś ma ficzery UV itd. to w ogóle
  • Odpowiedz
@skydancer:

Mi szkoda by było kasy na to. Srogie upały mamy w Polsce kilka dni w roku. Płacić za coś kilka tysi by użyć 5 razy w roku to się mija z celem. Wolę na urlop pojechać.


@Krupier: U mnie klima chodzi na niskich obrotach gdzieś od 1,5 miesiąca, prawie codziennie, ale może mieszkasz w piwnicy bez okien to wtedy faktycznie nie trzeba. Kupować czy remontować w dzisiejszych
  • Odpowiedz
@skydancer: Dobrze widzΔ™, ΕΌe to model Pular? To wersja Matt czy Shiny? BΔ™dΔ™ miaΕ‚ montaΕΌ w przyszΕ‚ym tygodniu i zastanawiam siΔ™ nad kolorem.
  • Odpowiedz
@JC97

@Krupier: U mnie klima chodzi na niskich obrotach gdzieś od 1,5 miesiąca, prawie codziennie, ale może mieszkasz w piwnicy bez okien to wtedy faktycznie nie trzeba. Kupować czy remontować w dzisiejszych czasach mieszkanie i żydzić te 3k na podstawową klimę to po prostu beka.


Beka bo ktoΕ› ΕΌyje inaczej niΕΌ ty, mmm, myΕ›lenie prostych ludzi, lubiΔ™ to.

Siedzieć 24h w klimie, mmm, fajnie mieć suche powietrze w domu,
  • Odpowiedz