Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę, że jestem wyborcą KO i nie mam takich dylematów, czy zaraz jakiejś Matysiak odwali i pójdzie się zaprzyjaźniać z Horałą czy innym Mateckim. W KO nikt by się nawet nie odważył nawet o tym pomyśleć, a jeśli nawet to miałby świadomość, że po kilku minutach dostałby kopa w dupę.

Antypisizm to dla mnie najważniejsza rzecz w polskiej polityce. Jestem dumnym antypisowcem i wyborcą KO - najbardziej antypisowskiej partii w Polsce.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #sejm #cpk
  • 27
  • Odpowiedz
  • 68
@selflessness: antypis to prawdziwy patriotyzm, a nie #!$%@? o rozwoju (z którego i tak nic nie wynika) i innych pierdołach. I tak KO jest najlepsza we wszystkich inwestycjach, co już udowadniała. PiS gada, KO robi.
  • Odpowiedz
@Gours: To mi lepiej #!$%@? powiedz, też jako wyborcy PO, który dał im kredyt zaufania, dlaczego poparli projekt #!$%@? CPK, tak tego samego, który propagowała tak mocno cała śmieszna Matysiak, skoro szli do rządów pod hasłem #!$%@? tego gówna na amen? Nie wiem #!$%@?, czy oni nie rozumieją, że żeby być antidotum wobec pisu na dłuższą metę, żeby zacząć rozmontowywać tego raka, który pis zbudował, to muszą odwołać się do
  • Odpowiedz
@Karatte: Nie dlatego, że pisiory hehe "miały ten sam pomysł", tylko dlatego, że kwintesencją całej filozofii pisu, ich funamentem było budowanie zasranego narodowo-unitarystycznego państwa, społeczeństwa, kraju i takie neosanacyjne gównotwory jak CPK to wręcz creme de la creme agendy pisu, a nie że "akurat mieli ten sam pomysł". I to nie jest jakaś tam sobie budowa infrastruktury, tylko konkretny, określony model jej rozwoju - model centralistyczny, powtarzam centralistyczny. Wygląda na
  • Odpowiedz
@Gours: Nawet nie głosowałem na PiS ale spoko. Po prostu po tych pół roku rządów, nie wiem jak można uważać Tuska za najlepszą opcję dla Polski.
  • Odpowiedz