Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę, że jestem wyborcą KO i nie mam takich dylematów, czy zaraz jakiejś Matysiak odwali i pójdzie się zaprzyjaźniać z Horałą czy innym Mateckim. W KO nikt by się nawet nie odważył nawet o tym pomyśleć, a jeśli nawet to miałby świadomość, że po kilku minutach dostałby kopa w dupę.

Antypisizm to dla mnie najważniejsza rzecz w polskiej polityce. Jestem dumnym antypisowcem i wyborcą KO - najbardziej antypisowskiej partii w Polsce.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #sejm #cpk
  • 27
  • Odpowiedz
@selflessness: szokujące jak absurdalnie nie masz pojęcia o świecie jaki cię otacza, jak to wszystko działa, co się właściwie dzieje a jak dużo masz na temat wszystkiego do powiedzenia
Byłbyś moim ulubionym pianym wujkiem na weselu
  • Odpowiedz
@selflessness: To jest model spinający kilka największych aglomeracji i budujący "drugą Polskę" ponad głowami pierwszej. Nie dość, że regiony wschodnie tego kraju wyglądają tak, że jakiekolwiek cywilizowane partie mają tam poparcie tylko w dużych miastach, to ci chyba jeszcze prą do tego, żeby podobne gówno zamienić jeszcze nie stracone regiony zachodnie, wyłuskując ich stolice z naturalnych powiązań ze swoją prowincją i tworząc ogólnopolskie "megalopolis", podczas gdy wszystkie analizy i badania
  • Odpowiedz
A jeśli chodzi o centralizm to my go nie potrzebujemy, bo go mamy nieustannie i to nie od wczoraj czy od PRL-u, tylko praktycznie od odtworzenia tego kraju sto lat temu jest on jednym wielkim centralistyczno-unitarystycznym tworem. Ostatnią próbą jakiegoś działania w przeciwnym kierunku była reforma Buzka 25 lat temu, zdecydowanie zbyt płytka, ale dobrze, że chociaż to zrobiono


@niecodziennyszczon: brednie, nie mamy podmiotów które mają pieniądze na poważne inwestycje,
  • Odpowiedz
@xPanic: Biorąc pod uwagę sytuację z migrantami i topieniem kasy na socjale i deweloperów to tylko Konfa na ten moment mogłaby zrobić z tym porządek. Inne alternatywy to już plankton. Szkoda że taka marna ta nasza scena polityczna. Moim marzeniem jest wyklucie się porządnej, propolskiej partii niesiedzącej w kieszeniach deweloperów, będącej przeciwko ślepemu rozdawnictwu oraz stawiającej na bezpieczeństwo polskich obywateli. Taki łagodniejszy, mniej kościółkowy i niekradnący ile wlezie PiS.
  • Odpowiedz