Wpis z mikrobloga

  • 2
@AgentGRU Dużo zależy od specyfiki danego statku. Częstokroć dziś statki są po kilka miesięcy w morzu, a ich załadunek/rozładunek trwa kilkanaście godzin. Załoga takiego statku często nie ma czasu w porcie pójść do kibla, nie mówiąc już nawet o zaledwie patrzeniu w kierunku lądu. Oczywiście nie zawsze ale o tym będzie dluzszy wpis.
@Pojedynczy Wybacz, wcześniej użyłem waluty a tutaj nie. Te wartości to oczywiście PLN.
@Qwik3 Zarobki są
  • Odpowiedz
@Skuner: zawsze mnie ciekawila jedna rzecz zwiazana z takimi statkami. Jestes bardzo daleko od jakiegokolwiek zanieczyszczenia swiatlem, jak wyglada nocne niebo z takiego statku? Czy czuc roznice w stosunku do tego co masz na ladzie, gdzie jest masa sztucznego oswietlenia?
  • Odpowiedz
  • 0
@larvaexotech W okolicy miejscowości Ulinia, na plaży koło wraku statku Western Star widziałem w tym roku bardziej imponujące niebo niż kiedykolwiek na środku Atlantyku, a na oceanie często obserwuje niebo. Widoczność gwiazd zależy chyba dużo bardziej od pory roku niż zanieczyszczenia świetlnego? Nie mam innego logicznego wytłumaczenia na to
@GregPelka Dokładnie xD
  • Odpowiedz