Wpis z mikrobloga

Ludzie są tu #!$%@?. Bronią nożownika, który dodatkowo kilka dni wcześniej zaatakował z nożem kierowce autobusu. Pewnie też wina #!$%@? kierowcy co nie?
Pytanie do wykopków broniacych tego potencjalnego mordercy. Też jeździcie na rowerze z nożem w plecaku?
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Dzięki za długą odpowiedź, rozumiem, że dużo czasu spędzasz na rowerze i widocznie w twojej okolicy jest to coś nagminnego. Sorry, może faktycznie za bardzo wyzywająco napisałem. Po prostu myśl losowego przechodnia z nożem budzi we mnie niepokój. Typ na tym filmiku, zauważ, zdawał się mieć to wykalkulowane, cała sekwencja gaz>kopanie>nóż, wcześniej tupał nogą i sam nie próbował załagodzić sytuacji (zauważ że w ogóle się nie odzywa, tylko odpala
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: nie, mamy bekę z napinacza, który najpierw go straszy, że się kolo strasznie zdziwi jak go uderzy, po czym zdziwiony to jest tutaj ktoś inny.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
..filmik to dobra lekcja, dla każdego takiego napinacza, że można trafić na większego/psychola, i dziwi się ktoś zupełnie inny..
  • Odpowiedz
@n0xx może i tak ale to pedalarz był agresorem i to w sądzie będzie się liczyć. To on użył gazu, on pierwszy uderzył i on zajewalił kosę. Drugi był agresywny ale nie przełożył tego na rękoczyn dopóki nie został zaatakowany. Liczę że prorok wyjdzie co najmniej od usiłowania.
  • Odpowiedz
@lewoprawo:

że 2 panów się sprzeczało, aż tu nagle jeden wyciągnął gaz, odurzył drugiego i dźgnął bezbronnego nożem.


Bo w sumie własnie tak było xD

Poczatek filmiku to jest typowa sprzeczka. Bo niby co innego? Biały nie grozi atakiem szczurowi, nie skraca dystansu itp
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@obserwator1112: Mieszkam we Wrocławiu i jak nie rowerem, to dużo spaceruję, a że prowadzę bardziej nocny tryb życia, to moje wypady kończę niekiedy nawet koło 2 w nocy.

Nieraz też o takich porach wracam z pracy i lubię wysiąść z autobusu wcześniej, otworzyć browarka i przejść się do domu deptakami, wzdłuż Odry.

Mając zabezpieczenie czuję się komfortowo, a i wiem, że mogę trafić na sytuację, gdzie będę w stanie pomóc osobie, która została zaatakowana przez nawet kilku
  • Odpowiedz