Wpis z mikrobloga

@Brzydka_Prawda: ty naprawdę jeszcze bronisz typa który biega po Krakowie z nożem i już napadł na kierowcę mpk a teraz rozjechał komuś psa i zamiast powiedzieć sorry to spryskał go gazem i dźgnął nożem? Chłop w białym może i kozaczył ale widać że to raczej ten w czarnej do niego startuje a ty #!$%@? że ojoj teraz zostanie uznany za napastnika ? Ja #!$%@? co wy macie w głowie
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec:

Jakby przyszło co do czego? Jakby ktoś chciałby mi spuścić wpie..dol za nic, to oczywiście, że bym się bronił i jeśli trzeba by było, to użyłbym noża. Za to ty dałbyś się pobić i doprowadził do sytuacji, że to ciebie rodzice odwiedzaliby potem w szpitalu lub na cmentarzu, misiu kolorowy.

Gość zaatakował kierowce MPK z nożem. Po kilku dniach przejechał jakiegoś psa i rzucił się na właściciela z gazem i nożem. Po całym zdarzeniu uciekał skacząc przez okno(znowu z nożem) przed policją. Ani razu nie odniosłeś się do zdarzenia z kierowcą. Mieszkałem w Krakowie 5 lat, korzystałem z komunikacji miejskiej i nigdy normalni ludzie nie rzucali się do kierowców nie liczac patusów jak gość z nagrania.

Prawo zezwala bronić się czymkolwiek i dopóki nie przekroczysz zasad obrony koniecznej czyli na przykłąd nie wbijesz noża w plecy wycofującego się napastnika, nie
  • Odpowiedz
Nie wiem, jakoś innym ludziom się to nie zdarza.


@lubieczipsy_: jak się nie zdarza?
Oczywiście, że się zdarza.

Dzisiaj rano prawie zostałem rozjechany przez autobus, bo kierowcy się spieszyło na przystanek.
Oczywiście ostro go przekląłem i "donośnie oceniłem jego umiejętności kierowania pojazdami", gdyby wyszedł i zaczął się awanturować, to by pewnie ode mnie dostał.
  • Odpowiedz
obywatel w białej koszulce niepotrzebnie szukał konfrontacji, czasami lepiej zostawić dumę w kieszeni, a z tego co piszą w mediach teraz walczy o życie.


@mieszkamzmamusia: W lewackich mediach walczy o życie każdy, kto dostał nożem, bo narracja musi być zgodna z linią partii, do której należą sami pacyfiści. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wsadź mi coś jeszcze w usta dodatkowego. Może wygrasz dyskusje sam ze sobą.

Jak dla ciebie gość z nagrania jest normalny to spoko. Kierowca autobusu też pewnie zasłużył na uderzenie z nożem w ręku. Cholerni kierowcy!


@lubieczipsy_: Jesteś tu wioskowym głupkiem?
  • Odpowiedz
Ten w białej koszulce tylko mówił do niego


@jazdaniebieski2023: Nie musi być naruszenia nietykalności cielesnej by było to odebrane jako atak. Było realne zagrożenie? Było. Rozładował je używając gazu? W normalnych okolicznościach tak by było ale typ w białym był gotowy już wcześniej się #!$%@?ć

To że ktoś do ciebie fika to nie powód by mu psikać gazem w ryj


@Gluptaki: Wystarczy nie fikać do obcych ludzi na
  • Odpowiedz
@czteryrowery znam tych psiarzy którzy idą rozwaleni na pół chodnika albo suka wchodzi na ścieżkę rowerową. Gość se pewnie normalnie jechał a głupi pies latał z lewej na prawa. Też zawsze przejeżdżam po smyczy takich śmieci to się tylko patrzą z konsternacja. Dobrze zrobił.
  • Odpowiedz
@inrzynier: Zaatakował go gazem bo biały eskalował sytuacje, typ jest blisko roweru i ma mowę ciała która pokazuje ”mam broń zostaw mnie”. Za to biały podchodzi coraz bliżej i rozkłada ręce co jest raczej łatwe do zinterpretowania jako agresja.

Ciężko jest ocenić co się faktycznie działo wcześniej, ale jakbym miał teoretyzować to pewnie pies wbiegł pod rower, rowerzysta się #!$%@?ł, zaczął mieć wąty do psiarzy żeby pilnowali psa, a psiarze
  • Odpowiedz
@lexico: Myślę, że wstępnie zabójstwo z zamiarem ewentualnym bo nie wiadomo czy gośc przeżyje, a jak tak to może im sie już nie chcieć zmienić zarzutu.
  • Odpowiedz
@Brzydka_Prawda: typ #!$%@?, grozi kierowcy mpk, wjeżdża komuś na psa a potem do sprzeczki wyciąga gaz, nóż i batona bo każdy zdrowy psychicznie w tym kraju na rower zabiera gaz, nóż i batona a do tego kozaczy i nie przeprasza a ty go jeszcze bronisz, te komplikacje porodowe długo ciebie trzymają
  • Odpowiedz