Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy to prawdziwe wideo, bo może ktoś nagrał inscenizację i teraz lata a ludzie się produkują. W każdym razie mnie dziwią wykopki. Gościu rowerem przejechał psa, kozaczył. Ten w białym w sumie widać, że relatywnie kulturalnie do niego i nawet żartobliwie pyta o co chodzi, przecież to on jest agresorem.

Dla kontekstu, wcześniej ten gościu uderzył pięścią z nożem kierowcę autobusu MPK. Policja go zatrzymała i wypuściła. A dwa dni później
  • Odpowiedz
@sammy34: fajnie ,ze masz troche oleju w glowie.
Natomiast co do ostatniego zdania to mam troche inna opinie. Uwazam ,ze nie mozna totalnie pozbawiac spoleczenstwa przemocy. Tak to juz jest ,ze czlowiek uczy sie na bledach czyli poprzez bol, zarowny psychiczny jak i fizyczny.
Gdyby kudlaty z IT dostalby w zyciu z 2-3 #!$%@? ale nie nawet taki uliczny gdzie mu ktos skacze po glowie tylko po prostu rekawice do
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: przeciez niektorzy co zabili ludzi na drogach nie spedzili nawet dnia w wiezieniu, wiec tu zawsze moga dziac sie jakies cuda xd

rownie dobrze moze sie okazac ze trafi na wakacje do psychiatryka, pozniej go wypuszcza jak juz sie uspokoi.

byl taki jeden "liryczny wandal" - chodzil i demolowal samochody potem go zamykali w psychiatryku bo mial na to zolte papiery xD 2 tygodnie poozniej go wypuszczali a on
  • Odpowiedz
@rtone: Ze słów tego gościa w białym można wywnioskować, że to ten w kasku nie odpuszczał. Przeczytaj o akcji z autobusem. Gościu blokował specjalnie rowerem autobus a potem jak kierowca wyszedł to go uderzył pięścią w twarz. On aktywnie szukał okazji do sprowokowania ludzi i zadania im ciosu.
  • Odpowiedz
@czteryrowery dla mnie sytuacja jest oczywista - to była obrona konieczna. Sam bym postąpił identycznie.
1. Zaczepia mnie agresywny mężczyzna, większy ode mnie. Grozi mi pobiciem. Rozwiązanie - obrona przy użyciu gazu.
2. Agresywny mężczyzna zaczyna mnie bić czyli moje życie i zdrowie jest zagrożone. Rozwiązanie - obrona SKUTECZNA przy użyciu wszystkich dostępnych mi środków np noża.
  • Odpowiedz
Kolejny kretyn broniący nożownika.


@lubieczipsy_: Nie mówimy o twoim ojcu, geniuszu.

Odniosłem się tylko do twojego stwierdzenia, że "każdy kto jeździ z nożem na rowerze jest zaburzony." Tym stwierdzeniem obrażasz mnie oraz innych, którzy dbają o swoje bezpieczeństwo lub lubią zjeść kanapkę na mieście.

Tak wiec ja noszę przy sobie nóż i nie ma znaczenia czy idę z buta, jadę samochodem, motocyklem czy rowerem. Ty jesteś chory, skoro myślisz, że
  • Odpowiedz
@krashann: najprawdopodobniej tak jak zawsze. Chlop sie zaczal rzucac po zachowaniu p0lki, kobiety lubia wykorzystywac mezczyzn, chciala ukarac incela na rowerze za jego wyglad i posture, to wszystko. a nowego chlopa przeciez i tak sobie zaraz znajdzie. Kolejny dzien w ktorym zapewne mezczyzna padl przez zachowanie kobiet.
  • Odpowiedz
Gościu blokował specjalnie rowerem autobus a potem jak kierowca wyszedł to go uderzył pięścią w twarz. On aktywnie szukał okazji do sprowokowania ludzi i zadania im ciosu.


@mindy-moo: jest nagranie, czy znów jakiś dziennikarzyna zaczął tworzyć swoją wersję?
filmik nie zgadza się z wersją policji, bo ktoś już wydał wyrok, a tu jednak dowód w postaci filmiku pokazuje psiarza chojraka
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: No dlatego jesteś zaburzony. Nosisz przy sobie nóż nawet do kibla bo myślisz, ze kazdy chce cię zaatakować. Potem by przyszło co do czego to byś się zachował jak ten frajer na rowerze i dość że ranił jakiegoś debila to jeszcze sam tym się #!$%@?ł za kraty na XX lat. Beka z takich ludzi XDD
  • Odpowiedz
@lexico:

jest nagranie, czy znów jakiś dziennikarzyna zaczął tworzyć swoją wersję?

filmik nie zgadza się z wersją policji, bo ktoś już wydał wyrok, a tu jednak dowód w postaci filmiku pokazuje psiarza chojraka


Kurde biedny chłop, ciągle mu się zdarzają jakieś sytuacje z nożem. Nie wiem, jakoś innym ludziom się to nie zdarza. Dajcie nagranie jak wyskakuje z nożem przez okno bo na pewno to spisek i wszyscy się na
  • Odpowiedz
No dlatego jesteś zaburzony. Nosisz przy sobie nóż nawet do kibla bo myślisz, ze kazdy chce cię zaatakować. Potem by przyszło co do czego to byś się zachował jak ten frajer na rowerze i dość że ranił jakiegoś debila to jeszcze sam tym się #!$%@?ł za kraty na XX lat. Beka z takich ludzi XDD


@lubieczipsy_: Nie sądzę, że masz rację. Pomyśl, że są ludzie którzy mają pozwolenie na broń
  • Odpowiedz
@Heavypre:

Nie sądzę, że masz rację. Pomyśl, że są ludzie którzy mają pozwolenie na broń i ją noszą. Niespodzianka! Musieli przejść badania które potwierdzają, że są normalni. Jeśli tacy ludzie są normalni a Ty się z tym nie zgadzasz to co Ci to mówi? :)


Wsadź mi coś jeszcze w usta dodatkowego. Może wygrasz dyskusje sam ze sobą.
Jak dla ciebie gość z nagrania jest normalny to spoko. Kierowca autobusu
  • Odpowiedz
No dlatego jesteś zaburzony. Nosisz przy sobie nóż nawet do kibla bo myślisz, ze kazdy chce cię zaatakować.


Jesteś tym człowiekiem, który wie wszystko o wszystkich, farmazonie?

Potem by przyszło co do czego to byś się zachował jak ten frajer na rowerze


Jakby
  • Odpowiedz