Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Scenka.
Przyjechałem do rodziców. Jako, że pracuję zdalnie - pracowałem z ich domu. Mam 33 lat i jestem starym kawalerem. Poniekąd znam przyczynę tego stanu o której teraz opowiem. O godzinie 13:00-14:00 miałem zaplanowaną rozmowę służbową. Rozmawialiśmy na temat projektu, gdzie omawaliśmy koncepcje biznesowe oraz o procesach zachodzących w firmie jak również i o tym jak należy je zaprogramować. Co zrobiła obecna obok obiadu matka? Zaczęła się za głowę łapać, być w ogromnym szoku, że co to ja mam za trudne rzeczy? Ona myślała, że w życiu to jako nauczycielka przedszkola osiągnęła bardzo wiele i się uważała za najmądrzejszą... xD aktualnie jest emerytką. Ale OK, jeszcze co było dalej? O 14:00-14:30 miałem rozmowę po angielsku na jeden z tematów który był poruszony na rozmowie wcześniej. Wtedy w trakcie rozmowy (miałem wyciszony mikrofon) matka zaczęła... płakać! Płakać oraz mówiąc, że w co ja się wrąbałem? Że to strasznie ciężkie, że lepiej abym został... śmieciarzem i bym miał spokojną głowę. Say what? Mam obniżyć sobie 4-krotnie pensję i mieć nieciekawą pracę? Na nic moje tłumaczenia, że dla mnie to nic trudnego i że to jest mój żywioł gdzie lubię takie zagadki którą miałem rozwiązaną a oni podczas rozmowy się nad nią głowili ;) lecz ja tam byłem dodany jako "DW" tak zwany ;)
Także poniekąd odpowiedziałem sobie w ten sposób dlaczego nigdy nie mam dziewczyny. A no właśnie dlatego, że zajmuję się takimi tematami. A dziewczyna wtedy... dosłownie ode mnie ucieknie czując się dosłownie jak głupia w mojej obecności. Moja praca sprawi, że będę działał na nią ze swoim intelektem jak Raid na komary.

#zwiazki #rodzina #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kto wie, moglbys wtedy jezdzic wozem z napisem zaklad oczyszczania miasta, i na, kokpicie miec halloweenowa dłoń w ketchupie xd widzialam na wlasnie oczy, do dzis żałuję ze nie zrobilam foty
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: taki inteligentny, a pisze i chwali się na wykopie. I wow, potrafi w angielski.
Skoro taki ułożony i pomyślny z Ciebie gość, to znalazłbyś podobną dziewczynę, gdybyś chciał. Jest wiele porządnych, inteligentnych i oczytanych kobiet. Jedyne, co przeszkadza Ci w znalezieniu takiej to wybujałe ego oraz syndrom narcyza. Nie umniejszalabym też śmieciarzom, skoro żadnego nie znasz. To, że wielu ludzi ma pracę jaką ma, może być wypadkową różnych zdarzeń
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @not_me: prawda? Dzieci przecież wiedzą o czymś takim jak spotkania na Teamsie ;)
@jafik: nikomu się nie chwalę. Pisząc z anonima to niby komu miałbym się pochwalić skoro nikt nie wie kim ja jestem? Ogarniamy.
Ja tylko piszę jak wyglądała ta sytuacja. Nie oceniam jej. Wcale nie krytykuję takich ludzi. Tylko oceniłem jak działa moje stanowisko na kobiety które pewnie same mają wybujałe ego i są najmądrzejsze a gdy zobaczą to co ja mam tak nie chcą wchodzić do mojej strefy co by nie wychodzić ze swojej strefy komfortu w której są najmądrzejsze :)
@katarzyna-honisz:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Tylko oceniłem jak działa moje stanowisko na kobiety które pewnie same mają wybujałe ego i są najmądrzejsze

Skończ się kompromitować takimi stwierdzeniami.
Niczego nie wiesz, a zakładasz redpillowe i nieprawdziwe scenariusze.
Nie musisz żadnej przedstawiać swojego stanowiska przez pierwszy miesiąc czy pół roku znajomości. Nie trzeba być geniuszem, aby sprawdzić wartość dziewczyny, po prostu nie mówiąc wszystkiego od razu, ale lepiej zając się przecież gdybalstwem i takie głupoty wklejać na forum. Zacznij poznawać ludzi i wyjdź z domu, wyjdź z wykopu i zobacz, jacy są ludzie. Przestań żyć w bańce wyobrażeń, gdzie kobiety lecą tylko na hajs i pracują maksymalnie w żabce. Jeśli spotykasz się z samymi karyńskami, to masz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): > Nie musisz żadnej przedstawiać swojego stanowiska przez pierwszy miesiąc czy pół roku znajomości.

To taka dziewczyna nie interesuje się w jakikolwiek sposób facetem i jest dla niej Duchem Świętym. A jak się interesuje - ma w tym interes. Przynajmniej tak było w moim przypadku, a jak to jest w przypadku gdy dziewczyna jest kimś zainteresowana na poważnie to tego nie wiem. Nigdy z taką nie rozmawiałem, więc nie odpowiem.

Nie trzeba być geniuszem, aby sprawdzić wartość dziewczyny, po prostu nie mówiąc wszystkiego od razu, ale lepiej zając się przecież gdybalstwem i takie głupoty wklejać na forum.
  • Odpowiedz