Wpis z mikrobloga

@huncwot_: lepsza taka zmiana niż żadna. Kościółek i tak się juz nawet o to się ostro zesrał(swoją droga jacy oni są #!$%@? pazerni, wiele przedmiotów jest raz w tygodniu… tfu x2) , potem tfu matecki by powiązał to z chrystianofobia uchodźcami i islamizacja i znowu by była sraka. Poza tym pewnie PSL tam jęczał o te religie.
Oczywiście przy obecnym deficycie to taka religia powinna być pierwsza do odyebanya, przynajmniej
  • Odpowiedz
@huncwot_: ja się nie cieszę to raz, dwa: lepsze to niż pisowskie 870mln z funduszu środowiska na kosciolki i nadawania pismom o Janie gawle takiej samej punktacji jak komuś kto tam w nature opublikuje artykuł xdddd #bekazpisu
tak jak pisałem nie są w koalicji nie mogą wszystkiego przepchnąć i tak samo by było nawet jakby istniała jakaś moja wymarzona mityczna partia ale tez rządziła w koalicji.
No i
  • Odpowiedz
@huncwot_: Nie rozumiem o co krzyk Pisowców i Lewaków. Można czepiać się że nie wypowiedzieli wojnę otwartej Watykanowi (wypowiadając konkordat który nas zobowiązuje) i nie chcą wojować z emerytami i większością narodu że słusznie zmniejszyli lekcję religii co jest dobrym pomysłem - o tym powinni decydować rodzice czy chcą by grubas przychodził do nich do szkoły czy żeby dzieci szły przez pół miasta w deszcz, śnieg i żar i ile
  • Odpowiedz
@huncwot_: przecież to dobre dla religii. Nie rozumiem po co te zajęcia jak nawet katolicy mówią, że lepiej było, że religia była w salkach a nie w szkolach
  • Odpowiedz