Wpis z mikrobloga

@ohlalala Dosłownie już po 4 twoich komentarzach w tym wątku nazwanie cię drama queen nie wydaje się szczególnie na wyrost, więc zdaje się że coś jednak może być na rzeczy xD
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 Do tego całego gówna z przeszłości dorzuciłeś właśnie kolejną rzecz która będzie Cię nawiedzać, zamiast poprostu pozwolić odejść temu co się stało. Mogłeś być ofiarą krzywdzoną przez tego typa ale jak nie wybaczysz sobie i typowi to będziesz do końca życia żył w cierpieniu.
szachrai - @Merck_1ae7 Do tego całego gówna z przeszłości dorzuciłeś właśnie kolejną ...
  • Odpowiedz
@ohlalala: No to dosyć proste jest akurat, skoro nazwali Cię królową dram to znaczy że kręcisz dramy bo ktoś coś powiedział strasznie złego co zraniło Twe wrażliwe gołębie serduszko, samo słowo "gnębienie" to był swego rodzaju skrót myślowy ale faktycznie widzę czemu mogło to zostać tak odebrane xD

I masz taki ogromny dystans do tego, co piszą obcy ludzie w internecie, że aż rozkładasz moją wypowiedź na części


@ohlalala: nie pochlebiaj sobie, nie tylko Twoją, po prostu na tym ściekowym portalu jest sporo takiego lolcontentu to korzystam w ramach chwili
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: dla mnie jako tako też ofiary #!$%@? społecznego silny może więcej. Takie chowanie urazy jest bez sensu, z perspektywy przeżytych lat i zdobytych umiejętności to ja się teraz z nich śmieje :) Jak coś potrzebują to pomagam wszystkim tylko nie tym jednostkom
  • Odpowiedz
@trx87: oho, skoro użyłeś fachowego słowa "projekcja" to ja użyję słowa "wyparcie", które u ciebie akurat jest bardzo duże. No spoko, skoro nie znalazłeś nic zabawniejszego w internecie, niż wątek o samobójstwie, to miłej zabawy!
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: nie spodziewałem się innej odpowiedzi niż
xd, o co biega, nie zesraj się itp

Nawet szkoda, bo dałeś się o sobie przypomnieć, bo sam prowadzi życie typu kołchoz,dogorywanie po robocie, piwko z Mariuszami z osiedla itp.

Skup się na sobie, postaraj sobie znaleźć radość życia, jakiś wyjazd w ciekawe kraje, auto jeśli lubisz jeździć czy zwierzątko
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 przecież taki debil i tak nie zrozumie. Jakbyś mu z mordy zrobił szafę, to może coś by dotarło. A tak on dalej uważa, że to śmieszne było i że jakiś frustrat przyszedł i mu dupe truje. Nic specjalnego, śmiecie, które ze mnie szydziły, też uważają, że nic się nie stało. Albo udają, że nie pamiętają. Z wszystkich ludzi, którzy mną gardzili za dzieciaka, cała jedna osoba zdobyła się na przeprosiny
  • Odpowiedz
@ohlalala No, chłop napisał o opie że jest przegrywem a o tobie że płatkiem śniegu, to go zwyzywałaś od patusów, agresorów i zakał społeczeństwa. Wygląda na to że nie umiesz się powstrzymać od eskalacji.
Wiesz kto jest bardziej upierdliwy od agresorów w pracy? Ludzie którzy widzą agresję i złe intencje wszędzie dookoła i kręcą afery zamiast mieć to w dupie i robić swoje.
  • Odpowiedz
@ossadagowah: weź przeczytaj to, co sam napisałeś. ktoś może się wypowiadać w taki sposób, ale ja w tym samym tonie - już nie mogę i jestem nawet jeszcze bardziej upierdliwa??? Może jakby właśnie ludzie nie mieli w du*ie i reagowali na patologię, to byłoby jednak lepiej.
  • Odpowiedz
To nie jest tak, że „normictwo” zbiera się na tajnych posiedzeniach i obradują kto z ich klasy będzie gnębiony przez tyle lat. Na takie zachowanie i odrzucenie przez społeczeństwo często trzeba sobie „zasłużyć” odwalaniem jakiś krzywych akcji po których większość stwierdzi że jesteś idiota i chlopcem do bicia.


@Notes: oczywiście, że mechanizm wygląda dokładnie tak, że jak dorośli są nieobecni i na za dużo pobłażają, to potem się takich 2-3
  • Odpowiedz
Z wszystkich ludzi, którzy mną gardzili za dzieciaka, cała jedna osoba zdobyła się na przeprosiny i stwierdzenie po latach, że to było tępe i niepotrzebne.


@buczubuczu: Dobre i to. Na pewno fajnie jest coś takiego usłyszeć.
  • Odpowiedz