Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cookie96

@Merck_1ae7: OPie, jeśli to prawda to zlej patusa ciepłym moczem bo jak śmieciem był tak nadal jego miejsce jest na kompostowniku.

A każdy w komentarzach wyśmiewający OPa, niezależnie od baitu - gardzę wami, wy socjodarwiniści o rozumie niesporaczka. Wam tylko spuścić łomot na ulicy i śmiać się że sami pozwoliliście na to. Najwyraźniej sami jesteście chodzącym kompostem który wciąż wyobraża sobie że wyśmiewany przez grupę osobnik sam sobie
  • Odpowiedz
@websterpl1 dlaczego nazywasz to wysrywem? Czy jesteś takim debilem, że nie rozumiesz terapeutycznego celu tej wiadomości? Dlaczego nie empatyzujesz z ofiarą przemocy? Czy u ciebie wszystko po kolei w bani?
  • Odpowiedz
@Tratak

Czytając komentarze pod tym wpisem dziwię się ile zj**ów tutaj na wykopie siedzi. Ciekawi mnie, czy są oni świadomi tego jakim gównem są? xD


Nie są. Tak jak antybohater tej historii. Dlatego się z nim utożsamiają i wolą atakować OPa.
  • Odpowiedz
@AlexBrown Bo mam prawo nazwać to wysrywem?

Gościu, terapeutyczny cel mialoby spotkanie z facetem jak coś, A nie pisanie randomowych wiadomości do oprawcy sprzed X lat. Chłop tego pewnie nawet nie pamięta A Tu OP napisał elaborat życia w sumie nie wiadomo po co i na co, I siedzi na wykopie i to opisuje. Paranoja imo
  • Odpowiedz
terapeutka kazała gościowi napisać do wszystkich ludzi których kiedykolwiek zranił i przeprosić


@TwujKoshmar: terapeutka to sobie może kazać. Jak już to dała zalecenie terapeutyczne.
Po drugie, piszesz że to on miał przeprosić, a nie wylać żale.
Po trzecie, kluczowe są tutaj okoliczności zawinienia i jego skutki, tematy poruszane na terapii, stosunek gościa do przeszłości, wreszcie forma przeprosin.

Widać totalnie nie masz pojęcia o czym piszesz skoro jesteś w stanie zestawić
  • Odpowiedz
@uirapuru:

bo ja mowie, ze wybaczyłem, a ty oczekujesz elaboratu na potwierdzenie tego xD a powinno ci wystarczyc moje slowo i nic nie musze ci udowadniać. nie sugeruj, ze nie wiem co mowie, pisząc o wlasnych uczuciach, bo wiem i to na pewno lepiej niż ty ;)

Ty mówisz, że wybaczyłeś, a opisujesz coś zupełnie innego. Gdy mowa o wybaczeniu, to raczej oczekiwałbym, żebyś pisał o wybaczeniu, a nie o czymś innym. Piszesz, że wybaczenie ci pomogło, a za chwilę tłumaczysz w jaki sposób pomogło ci coś innego, co utożsamiasz z wybaczeniem, a jest od wybaczenia niezależne.

Yyy, po polsku proszę. Chciałaś napisać: "Stworzyłeś urojony świat, gdzie ten kto wygrywa staje się od kogoś lepszym" - no na tym
  • Odpowiedz
Mirek sam najlepiej wie kim jest. Dziękujęsz za lekcję i wybaczasz oprawcy i wybaczasz sobie że nie wiedziałeś jak zareagować w tej sytuacji. Na przyszłość mirek lub jego dzieci będą wiedzieć. To jest właściwy mindset.


Wybaczasz i odpuszczasz zyskując spokój i żyjesz dalej.


@szachrai: Pogrubione części są zupełnie zbędne i w żaden pozytywny sposób nie wpływają na cierpienie mirka. Zwracam uwagę, że błędnie utożsamiasz całą resztę twojego posta z wybaczeniem oprawcy. Nie wybaczaj oprawcy, ale zrób całą resztę - da się, a nawet jest dużo łatwiej i skutki też są lepsze, bo nie zmuszasz się do poniżenia samego siebie i wybaczenia komuś kto na to nie zasługuje. Usprawiedliwianie oprawcy też nie jest potrzebne, choć poznanie jego motywacji może być ciekawym
  • Odpowiedz