Wpis z mikrobloga

@Merck_1ae7 o kurde, ale banda durni w komentarzach się wylała.

Dobrze mu napisałeś.
Te cepy dla których to tylko żarty niszczą życie innym dzieciakom, które po prostu chcą żyć.

Niestety do tego pustego sróddczaszkowia nic nie dotrze, ale się starałeś, wyrzuciłeś to z siebie, tak jakby domknąłeś ten etap.
  • Odpowiedz
@Cadfael: nie chce się odpisywać na takie komentarze... Po pierwsze to nie wiesz o jakich sytuacjach mowa, czy one się mieszczą w twoim kanonie dopuszczalnych reakcji xD czy już uznałbyś za takie kiedy człowiek może zareagować i siebie obronić, czy nie daj Boże jeszcze wprowadzi stresującą atmosferę dla innych ziomków w pracy, którzy podobno mają dystans xD no, litości.
  • Odpowiedz
@ohlalala: Mocne słowa jak na kogoś kto się rzuca o bycie agresorem XD Polecam mieć #!$%@? na to co ludzie inni mówią, będzie Ci się żyło dużo prościej i spokojniej. Chyba że wolisz dalej być wrażliwym płateczkiem śniegu którego wszystko atakuje i rani, w takim razie powodzenia i udanego załamania nerwowego XD
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 a na co liczyłeś? Że po latach zacznie płakać i cię przepraszać? Ogarnij się chłopie. Nie tylko ty miałeś w szkole #!$%@?. Nie zwalaj winy swojego losu na tego typka bo widać że jesteś miekisoznem dodzis
  • Odpowiedz
@trx87: zauważ, że sam przychodzisz pierwszy z wyzwiskiem, dostajesz w zamian ode mnie to samo i teraz to są nagle "mocne słowa"? Ojojoj, bo jeszcze zobaczysz płatek śniegu kiedy spojrzysz w lustro. I swoje dobre rady zachowaj dla kogoś, kto ma potrzebę z nich skorzystać.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: nie żebym był nieczułym chu..em bez empatii (choć bywam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), to co w sumie odpisuje sie na taki elaborat który nagle dostajesz od jakiegoś typa z którym nie miało się kontaktu przez lata?
  • Odpowiedz
@Wiciu89 a zgwałcone łaski są winne że są kobietami i były w złym miejscu o nieodpowiedniej porze? :D

@Merck_1ae7 przykra sprawa, współczuję. A ten gość frajer pozostał frajerem. Zawsze o tym myślę w taki sposób, że osoby które mnie krzywdziły, ciągle są tak samo #!$%@? jak były i muszą z tym jakoś żyć. Więc maja gorzej w życiu ode mnie.
  • Odpowiedz
zauważ, że sam przychodzisz pierwszy z wyzwiskiem, dostajesz w zamian ode mnie to samo i teraz to są nagle "mocne słowa"?


@ohlalala: No tylko ja nie wierzgam z płaczem że ludzie są niemili XD

Ojojoj, bo jeszcze zobaczysz płatek śniegu kiedy spojrzysz w
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 nie rozumiem czemu nie obwiniasz rodziców i nauczycieli za taką chorą akcje w liceum. Jako dziecko to oni powinni pomóc ogarnąć temat i przenieść Cię do szkoły itd. Wiem były inne czasy, ale to nieprawda - w każdych czasach zdarzają się ludzie którzy nie potrafią się zachować.

Pisanie do typa po tylu latach, nie wiem jaki to element terapii ale ja bym się bał że jakiś psychopata z gościa wyrósł.
  • Odpowiedz
@trx87: Ja nie mówiłam, że mnie w pracy ktokolwiek gnębi, tylko, że usłyszałam takie słowa. Jeśli nazywasz to gnębieniem to zastanawiam się, czy ty jednak nie piszesz o sobie, że wierzgasz z płaczem kiedy usłyszysz coś niemiłego. I masz taki ogromny dystans do tego, co piszą obcy ludzie w internecie, że aż rozkładasz moją wypowiedź na części, żeby przypadkiem jakieś zdanie nie zostało pominięte, wszędzie dodając "xD" żeby nikt nie
  • Odpowiedz