Wpis z mikrobloga

@Merck_1ae7: masz problem stary i sporo do wyleczenia. Przeszłość minęła, ludzie poszli do przodu, ale Ty nie, ciągle tkwisz w przeszłości. Sam się musisz z nią uporać a atakowanie "oprawców" nie da ci ukojenia. I jeszcze to robienie z siebie ofiary - to twoja tożsamość, bycie ofiarą? Musisz zrobić coś odwrotnego - pogodzić sie z tymi ludzmi i im wybaczyć. Tą wiadomością wyszedłeś na zwykłego psychicznego dupka. Nic dziwnego, że
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: No tak, lecz trauma i uraza ze szkoły polegała głównie na codziennym w niej uczestnictwie. Każdy poszedł w swój zawód, zamkną się w swoim świecie, jak już szkoła minęła to tylko twoje decyzje kierują twoim życiem i drogą kariery. Lepiej też zawsze równać się do lepszych i stawać się lepszymi. Człowiek jest taką istotą że prędzej czy później ten co się stara, zdeklasuje tego co walczył siłą, a nie
  • Odpowiedz
Było się wyjaśniać tam i wtedy, a nie po latach pisać jakieś nocne żale do typa na messengerze XD #!$%@? serio, na messengerze? żałosne w #!$%@?, zapraszam wszystkie pipki do minusowania
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: Miałeś szansę wyjść z tego z rigczem, jakbyś go kiedyś spotkał na mieście i spojrzał z wyniosłością i pogardą. Po tym co teraz żeś zrobił to mam takie same ciary żenady jak wtedy gdy pisałam eseje - do chłopaka który mnie kopnął w dupę - błagając o wytłumaczenie czemu mi to zrobił i pisząc jak to bardzo mnie nie skrzywdził. W obu przypadkach powinno się temat olać bo nie
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: a do mnie raz taka z mojego liceum randomowo zaczela rzucac jakimis memami ze testoviron to testoviron tamto i w ogole nie rozumialem o co chodzi, potem sie okazalo ze to memy
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: po co piszesz takie rzeczy do jakiegoś patusa, który ma zupełnie inny system wartości niż przeciętny człowiek? Czego oczekiwałeś? Przecież takiemu typowi to jeszcze pewnie połechtało ego. Skup się na sobie, na odpuszczaniu, na terapii, własnym nastawieniu, a nie zmianie/wpływaniu na innych, będzie Ci się żyć lepiej.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7 jest jakaś szansa, że go to ubodło, moim zdaniem czasem tacy ludzie mają refleksję nad swoim zachowaniem, nawet ci prymitywniejsi, tylko nie będziesz miał szansy z nimi porozmawiać o tym pewnie. Ja miałem z jednym ze swoich oprawców z czasów szkolnych okazję porozmawiać o tym, że uważam że mnie dręczył, a nawet jeśli nie był głównym "bully" to na pewno zaogniał wiele sytuacji i był często pomysłodawcą głupich pomysłów. Przepraszał,
  • Odpowiedz
Kiedyś jakiś mirek wysłał tego sms do swojego byłego oprawcy.


@damianooo8: miałem właśnie wrażenie, że kiedyś, w sensie dawniej niż miesiąc temu, już widziałem bardzo podobny wpis.

niech zgadnę - terapeutyczna Julka kazała ci napisać to gówno xD to jest poziom "podajcie sobie ręce na zgodę" tylko przez internet.


@TwujKoshmar: trudno mi sobie wyobrazić, żeby psychoterapeuta byłby w stanie coś takiego zasugerować. Jak już, obstawiałbym samodzielną inwencję OPa,
  • Odpowiedz