Wpis z mikrobloga

Ja ogólnie się zgadzam z nim nawet co do clue, ale kuźwa, to jest taki infantylny Sebix, że nie mogę tego zdzierżyć xD on chyba myśli, że nie da się takich spraw przekazać bez robienia z siebie troglodyty nieróżniącego się intelektualnie od ciapatych przybyszów. Oczywiście konfiarz

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #polskiyoutube #famemma #konfederacja
Gours - Ja ogólnie się zgadzam z nim nawet co do clue, ale kuźwa, to jest taki infant...

źródło: IMG_3832

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: od kilku miesięcy dla niego nie istnieje inny temat na twitterze niż nielegalni przybysze. Co do meritum ma rację, ale widać, że jakiegoś fioła dostał na tym punkcie
  • Odpowiedz
@Gours: Typowy sprany mózg konfiarza, tak samo nas straszyli Ukraińcami i pierdzielili o panslawizmie i miłości do rusków xD Teraz ból dupi o Tuska, chcoiaż to nie on ich tutaj sprowadził tylko Pisowcy, ale wtedy kucowi to nie przeszkadzało, bo pałował Wiplera do wielkiej koalicji prawicy xD
  • Odpowiedz
@look997: Przecież to kłamcy nie wierzę w żadne ich słowo. Od kiedy oskarżali Ukraińców o morderstwa czy liczyli murzynów na granicy. Ja natomiast piszę o aferze wizowej, do dzisiaj wciskają kity o kilkuset wizach xD Konfie po prostu wygodnie jest grzać takie tematy, oczywiście pomijając PiS. Jak to pisał Tyszka będziemy udawać, że was atakujemy xD
  • Odpowiedz
@Jariii: No właśnie nie pomijają PiS, jeśli grzeją temat za rządów PiS.
Wkręciłeś sobie totalną głupotę i teraz już serio brnięcie w to wygląda na...
  • Odpowiedz