Wpis z mikrobloga

@Tyrande: zgadza się, na pierwszą nie. Pierwsza randka najlepiej jak obie strony są najedzone - kawa i ciastko. Najlepiej na czubku pałacu kultury - mają tam starbaksa
  • Odpowiedz
@archubuntu zasady tych lasek są dla napalencow którzy myślą że "dziewczyny są trudne" czy inne aniołki. Każda dziewczyna jest "łatwa" jeśli jej się szczerze podobasz.
  • Odpowiedz
@archubuntu wg mnie zawsze pierwsze randki powinny być niezobowiązujące typu spacer czy kawiarnia by w razie gdy coś się nie podoba łatwo się było rozejść. Kawę w kawiarni można wziąć w kubku na wynos a na spacerze powiedzieć że jest gorąco/zimno by dać znak że się wraca do domu z tego powodu. W restauracji jak coś jest nie tak to ciężko się wyrwać
  • Odpowiedz
spacerze powiedzieć że jest gorąco/zimno by dać znak że się wraca do domu z tego powodu


@Kitku_Karola: hmm, chyba bym parsknął śmiechem jakby dziewczyna w zwykły letni dzień powiedziała "idę już bo za gorąco" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To już lepiej delikatnie powiedzieć wprost że się nie czuje tego.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac strach powiedzieć na spotkaniu że to nie to. Ja się bałam mocno ich reakcji w postaci agresji czy manipulacji bo to pierwsze randki i cholera wie jakby postąpili. Wolałam jakoś się wykręcić i gdy będę bezpieczna w domu napisać że to nie to. O dziwo zawsze jak pisałam że to nie to to spadała na mnie fala hejtu w postaci wyzwisk czy rant na kobiety jako ogół. Kilku musiałam blokować
  • Odpowiedz