Wpis z mikrobloga

"Pogadaliśmy na głośniku z moim chłopakiem" - co za kuk. Ten się stara i nie widzi, że wszystko na darmo.
Dla siebie, okej, ale nie wpuściłbym obojętnej osoby do domu.
  • Odpowiedz
@hehehhhehe: Dwóch cucków jednym kamieniem załatwiła. Pranie mózgów młodym facetom jest na tak wysokim poziomie, że nawet nie są w stanie zauważyć, że coś jest nie tak. Kto puszcza babe do kolegi na 3 dni?!?!?!
  • Odpowiedz
@hehehhhehe nie ma to jak być w związku i jechać sam na sam do kumpla żeby ją obsługiwał i całował po stopach xD Jezus Maria
Czy ja serio żyje w innych czasach mentalnie czy dla mnie coś takiego jest chore i słusznie ?
  • Odpowiedz
@RedTiger

@hehehhhehe: Dwóch cucków jednym kamieniem załatwiła. Pranie mózgów młodym facetom jest na tak wysokim poziomie, że nawet nie są w stanie zauważyć, że coś jest nie tak. Kto puszcza babe do kolegi na 3 dni?!?!?!

Ja jestem baba i uważam że to #!$%@? a laska pewnie wielkomiejska wyzwolona , tyle w temacie
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek

Biedny kumpel... Stara się, a to wszystko jak krew w piach.

No bo jest sprytna jednego trzyma przy dupie , drugi robi za plan B , wyjątkowo wyrachowana baba ale kto jej zabroni
A ten tekst ma koniec że dziewczyny on na wydanie to taka zmyła żeby nie wyszło że żeruje na obu naraz
Powinno być specjalnie miejsce w piekle dla ludzi którzy wiedzą że kogoś wykorzystują ale dają nadzieję żeby coś dla siebie z tego
  • Odpowiedz
  • 9
@hehehhhehe ja wiem ze dla wielu z was wymienienie wiecej niż "dzien dobry, kartą poproszę, d' widzenia" z panią w Żabce to jedyny kontakt z kobietami, ale serio można mieć koleżanki i nie mieć wobec nich planów seksualnych. Naprawdę. Nikt tego nie sprawdza.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Opcje są dwie:
1. Pierwsza- chłopak partner beciak i cuck, a typiara pojechała się ruchać.
2. Druga- Betarobiter się stara bo świadomie lub podświadomie chce zaliczyć, a laska ma chłopaka badboya któremu po prostu nie zależy na niej.
Na pewno możemy stwierdzić ze 100% pewnością że typiarka jest redflagiem i ta sytuacja to srogi shittest.
  • Odpowiedz
@Hrjk: To jest okłamywanie samego siebie i racjonalizacja. Naturalne instynkty siedzą w podświadomości- natury i życia nie oszukasz.
Facet nie starałby się tak mocno, żeby nic z tego nie mieć a tyle inwestować w jakąś kobietę od której nic nie dostanie. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Żaden cuckold, po prostu wyszedł dodatek do Elden Ringa i chłop zadowolony ze ma 3 dni spokoju :) A drugi sfriendzonowany orbiter naskakuje a i tak nie zarucha.
  • Odpowiedz
  • 3
@Nowystaryziel jakbym czytał 20latka, który się naczytał psychologii ewolucyjnej xD

#!$%@? o podswiadomosciach, naturze, inwestycjach.

No nie, chcesz się z kimś spotkać to się z kimś spotykasz, bo kogoś możesz zwyczajnie lubić. Nie wszystko krąży wokół seksu.
  • Odpowiedz