Wpis z mikrobloga

Helios należy do Agory a Stanowski wypuszcza swoje pożyteczne kundle na wszystko co jest przeciwstawne jego interesom


@zajencow: to gratulacje dla niego że się przemógł i w ogóle wszedł do kina :) co do niechęci wobec agory to ziobro zdziwienia po tym jak chcieli mu uje*ać reklamodawców piszac na niego paszkwile
  • Odpowiedz
Potężny Stanowski, dla wielu Polaków wzór i autor najbardxiej opiniotwórczego medium przychodzi w 2024 roku do kina punktualnie XDD


@pawelczixd: ja do kin nie chodzę od lat, ale jakbym przyszedł i miał oglądać 25 minut reklam, to bym wyszedł i poprosił o zwrot pieniędzy
  • Odpowiedz
  • 0
@ZbyszekNoga Biorąc pod uwagę galopującą greedflację korporacji oraz skończone frajerstwo tego narodu, a także to, że dawno w kinie nie byłem - byłem skłonny w to uwierzyć xD
  • Odpowiedz
@pawelczixd czyli co? Nie można już narzekać na reklamy a do kina trzeba przychodzić spóźnionym? Przecież ilość reklam w kinach to jakiś absurd. Ładnych klientów sobie kina wytresowały, ludzi takich jak Ty. Płacisz za emisję reklam i jeszcze nabijasz się, że ktoś ma czelność to krytykować bo może przyjść później. Żałosne.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: 125? co on #!$%@?ę zamówił na francuza tam że tyle to wyszło?

ja mam unlimited za 38 miesięcznie w CC. chodzę 2-4 razy na miesiąc więc uśrednijmy do 3. Bilet mnie wychodzi przec. 13 PLN.
  • Odpowiedz
@derezeus: Gówno-prawda. Mam wykupione YouTube premium a i tak muszę oglądać spam reklam na jego programach. Przy takiej ilości reklam jakie on wciska do programów YT powinien mu zrobić demonetyzacje.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Ma sto procent racji, a to zidiociałe nowe pokolenie wychowane przez korporacje aktualnie jeszcze broni działań tychże korporacji, dając rozwiązania typu przychodź 30 minut później, oni muszą na czymś zarabiać. Przypominam, że jeszcze nie tak dawno reklamy trwały tyle samo, ale bilety chodziły już po 45 zł, ale tutaj się kina przeliczyły i świeciły pustkami. Jak chciwość ograniczyli i wrócili do akceptowalnych cen biletów to ludzie zaczęli wracać.
  • Odpowiedz