Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: Nie powiem reklamy przydają się do spokojnego usiedzenia na swoim miejscu, też jak się delikatnie spóźnimy, czyli takie max 7min powinno być i to najlepiej reklamy filmów które fajnie się ogląda. Obecnie płacimy 125zł i zanim reklamy się skończą mija 30min a popkornu za 40zł już nie ma bo wyjedzony :/
  • Odpowiedz
  • 7
@MArcinnn96 ale bilet nie kosztuje 125 zł tylko maks 30. W złotych tarasach ostatnio nawet w weekend płaciłem 20 zł za normalny bilet. I kosztują tyle właśnie przez reklamy.

Krzysiu podał sumę za bilety dla całej rodziny żeby ładniej zmanipulować.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Zakolski chyba pierwszy raz w kinie. Społeczeństwo tak funkcjonuje na co dzień a ten będzie kręcił aferki na wszystko co mu się teraz nie podoba jak rozwydrzony bahor, bo ma nieco zasięgu. Jak stare każe jeść groszek to też czeka pół Polski internetowa publikacja na ten temat.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: @Suheil-al-Hassan Nie lubię stanowskiego, ale robicie kurtyzanę z logiki. Na yewtubie możesz sobie zainstalować blocker reklam, a reklamę wgraną w filmik po prostu przewinąć.
W kinie płacę za film, a nie za reklamy za oglądanie których to ja powinienem mieć zapłacone. Poza tym jeszcze głośność dźwięku tych reklam w kinie też jest przesadzona, że aż można ogłuchnąć. Zresztą efekty też najczęściej zbyt głośne.
  • Odpowiedz
@derezeus ok, tyle tylko, że tak jest od zawsze i to jest żenujące, że kina życzą sobie tyle za seans i walą tyle reklam. Dziwnym trafem dla Stanowskiego problem występuje o dziwo tylko w kinach Helios. Dlaczego? Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Może gdyby nie dawali półgodzinnych reklam, to byłoby więcej ludzi w kinach. Obecnie to strata czasu jechać w jedną stronę, drugą, oglądać reklamy, gdy w domu można mieć tanio 70 calowy telewizor
  • Odpowiedz
@rajet: 30 złotych w Warszawie chyba kosztuje, więc wyprawa z dzieciakami to może być te 125 zł za bilety, bo nie wiem czy Helios ma coś takiego jak bilet rodzinny jak mają w Cinema City.
@trololo55: Ja to się na maratonie Diuny zdziwiłem bo wyszedłem w trakcie napisów, więc mówię za 20 minut wrócę i będzie git. Wracam po 15 minutach a tu już dwójka trwa XD
@Twerk: Ile
  • Odpowiedz
Dziwnym trafem dla Stanowskiego problem występuje o dziwo tylko w kinach Helios. Dlaczego? Nie wiem, ale się domyślam.


@zajencow: no akurat w kinie helios był to napisał, jakby doświadczył tego w multikinie to przecież by nie napisał helios xD gość wygląda że dawno w kinie nie był i się wpienił ze takie samo dziadostwo jak wcześniej z tymi reklamami
  • Odpowiedz
@derezeus not. Helios należy do Agory a Stanowski wypuszcza swoje pożyteczne kundle na wszystko co jest przeciwstawne jego interesom. Także fakt, ze akurat trafiło na Helio mnie nie dziwi
  • Odpowiedz
@Anubis12: po pierwsze, jestem klientem i mam prawo narzekać na coś co mi nie odpowiada. Po drugie, jeżeli na bilecie piszą start seansu o xx to o tej godzinie oczekuje filmu, nie reklam. Nie będę przychodził 30min później, bo skąd mam wiedzieć jak długo tych reklam będzie? Chyba że jest to ustandaryzowane i jest zasada np w każdym kinie reklamy trwają 30min to wtedy w porządku, w innym narażam się na
  • Odpowiedz
@rolkapapieru ale wiesz że klientem stajesz się w momencie zakupu biletu i akceptujesz regulamin? Regulamin, w którym wyraźnie masz napisane że przed seansem jest blok reklamowy.
Jak Ci nie pasuje to nie idź do kina.
  • Odpowiedz