Wpis z mikrobloga

@Prolaptop: Może nawet nie sama jakość jest tu problemem, ale ilość platform do oglądania, jakbym miał za wszystkie płacić żeby na każdej obejrzeć jeden film/serial na miesiąc to jednak trochę słabo
  • Odpowiedz
@Prolaptop: 15 lat temu przeskoczyłem w warezy i otwarte ftp/smb serwery ( ͡º ͜ʖ͡º)
i do dziś nie przerwałem, nawet przez myśl mi nie przeszło żeby komuś za takie gowno cokolwiek płacić. niektóre serwery pozwalają na rsync
  • Odpowiedz
@Prolaptop ja bym nawet zapłacił, ale kiedyś netflix to była wygoda, bo zamiast szukać torrenta klikałeś i tyle. Płaciłeś więc za wygodę.

Dziś platform jest tyle, że zawsze akurat to co chce obejrzeć niedostępne albo każdy sezon serialu na innej platformie. Jak mam kombinować zakładać konta i jeszcze szukać gdzie co jest to wygodniej pobrać torrent i tyle.
  • Odpowiedz
uzywacie torrentow jak 15 lat temu? Wszystkie produkty są tak marnej jakosci i tak slabe ze wydac na nie pieniadze to jakby dac sie okrasc.


@Prolaptop: Przecież jest flixtor (i jego tysiące klonów), po co w ogóle cokolwiek ściągać, jak możesz po prostu wprost oglądać.
  • Odpowiedz