Wpis z mikrobloga

  • 78
@EM_Ha generalnie to Francja może zakeksperymentować ze slabeuszami, z grupy wyjdą i tak, więc kiedy jak nie teraz. 3:0 dla Polski realne, sponiewierani i na mega farcie możemy wyjść z grupy, ale właśnie obudziłem się obsrany i to mi się śniło. Pozdrawiam, #!$%@?ć biedę.
  • Odpowiedz
@P3tro: Nie mamy już szans na awans, bo w pierwszej kolejności o awansie będzie decydować mecz bezpośredni. Jeśli Austria #!$%@? z Holandią, a my wygramy z Francją (xD) to będziemy mieć tyle samo punktów co Austria, ale z racji, że #!$%@?śmy z nimi mecz, to i tak będą nad nami.

Kluczowy był wczoraj mecz Holandia - Francja. Gdyby Holendrzy wczoraj wygrali, a później my byśmy wygrali z Francją (xD), to
  • Odpowiedz
@P3tro: no cóż, jeśli chodzi o euro, to graliśmy na nim trzykrotnie (teraz 4) i jak na razie zawsze chociaż ten 1 punkt udało się zdobywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@P3tro: to jest cis czego bym nie chciał widzieć i by mnie bardzo wnerwiło - wygrana tych patałachy z Francja. Media będą pierniczycie o sukcesie, a prawda jest taka, że bez roberxika (co chyba bardziej myśli co robi ania) reprezentacja grała - wszedł Robert i podania do tyłu, brak akcji, zero pomysłu.
  • Odpowiedz