Wpis z mikrobloga

  • 5
@Pyrpyrpry ja też nie zamierzam liczyć murzynow w serialu o superbohaterach. Ale samo wprowadzenie nowych supow - biała głupia laska oraz czarna mastermind jest irytujące.
@zyjdajzyc1 no niestety, póki co najsłabszy sezon w którym połowa odcinka to jakieś zbędne wątki. Może się rozkręci
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: E tam, ta mądra czarna jest nawet spoko i ma fajny vibe nerda psychopaty. Ale po co wrzucili ten wątek gejów, to zupełnie nie rozumiem. Dużo fajniej byłoby popatrzeć jak relacja z Azjatką budowana przez ostatnie sezony się rozwija, ale nie - lepiej dać homo deus ex machina już w pierwszym odcinku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ChlopakNaMedal: #!$%@? z francuzem, jak siege nie wyrucha homelandera w dupę jak go nikt nie wyruchał to będę rozczarowany. Mam nadzieję że będzie brutusem a on Cezarem.
Zamiast się cieszyć że serial jest lepszy od komiksów które są po prostu konkursem kto będzie bardziej obrzydliwy to czepiacie się gdzie kto wkłada penis
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: @ChlopakNaMedal potrzeba wam bylo 4 sezonu? Przecież 3 sezon to już był ultra woke, wątek z rasizmem wobec czarnych i supki rozwiązujące to w mega poważnym klimacie i nie wynikające z tego totalnie nic (ani śmieszne ani nie pchające fabuły do przodu), nabijanie się wyłącznie z republikanów, lgbt/lesby ratujące Mave i wiele wiele innych nawet nie pamiętam bo stwierdziłem że to już jest po serialu.
Sezon 1 10/10
Sezon 2
  • Odpowiedz