Wpis z mikrobloga

kto tu jest tak nabity i tak sapie? lepiej być otyłym wieprzem i sapać 3 razy głośniej? xD


@podjad3k: siłownia i bycie nabity knurem to nie jedyne sporty mordo. Nie chodząc na siłownię nie znaczy że będziesz gruby
  • Odpowiedz
akurat złota zasada nie podniecać się młodymi zdolnymi dla kogoś kto siedzi ponad 10 lat w branży to się przerobiło takich setki „niesamowity 15 latek” później mija 5-10 lat i słuchu o takich nie ma


@Kasahara: według mnie to magia kamery. W rzeczywistości jakby się zobaczyło tego chłopaka to by nie robiło takiego wrażenia. To samo dotyczy Kota i większości osób ćwiczących na siłowni. Sylwetka, która na zdjęciach, w kamerze wygląda
  • Odpowiedz
w wieku 14 lat wygląda leoiej niż 3/4 osób ćwiczących na siłce


@dosefurious: Bo sterydy postarzają, zobacz jak wyglądali najlepsi kulturyści w wieku 20 lat, którzy kłuli dupsko -wyglądali na 30+. Im dalej, tym gorzej, zobacz jak obecnie wygląda twarz Schwarzeneggera bez mejkapu i Photoshopa. Kizo wygląda na 40, a ma chyba 28.
  • Odpowiedz
edług mnie to magia kamery. W rzeczywistości jakby się zobaczyło tego chłopaka to by nie robiło takiego wrażenia. To samo dotyczy Kota i większości osób ćwiczących na siłowni. Sylwetka, która na zdjęciach, w kamerze wygląda tak że kopara opada w realu jest często tylko "dobra forma, widać, że ćwiczy".


@mlodygustaw: no i pytanie kiedy po treningu. Bo nie raz po dobrym treningu jestem cały napompowany jak balon.
  • Odpowiedz
  • 1
@kuba181797: Tak, 14-latkowie z pato dzielnic wchodzą na bombę, tak samo jak bywają już uzależnieni od alkoholu i innych smakołyków.
Czy ten typ koksuje - nie wiem, w wieku 14 lat ma się #!$%@? teścia naturalnie i puchnie się jak złoto, jak dobrze je od małego i rozsądnie ćwiczy to może i wyglądać tak bez środków. Nadczłowiekiem raczej od tego nie zostanie, najwyżej wcześniej wyczerpie potencjał genetyczny / znudzi się siłką
  • Odpowiedz