Wpis z mikrobloga

@jerzalke

Fanów motoryzacji jest zawsze dużo, teraz pojawił się budda który stworzył drift i inne mikiciuki które przekonują że to można kochać i spędzać z tym czas.


Zaspawanie dyfra i zrobienie przelotu w zgruzowanym E36 nie robi z kogoś jeszcze fana motoryzacji xd. Powiedziałbym że wręcz przeciwnie, bo bycie debilem na drodze i #!$%@? całego miasta głośnym łutututu z wydechu zajechanego silnika który brzmi jak gówno zaraz doprowadzi do tego że
  • Odpowiedz
@Sinsenn nie kazdy glosny samochod jest fajny, ale sporo jest takich ktore zasluguja na porzadny wygar.
Nie ogarniasz takich rzeczy, bo (mam nadzieje) czerpiesz radosc z czegos innego. Moze jestes tez po prostu prostym czlowiekiem dlatego trudno ci zrozumiec perspektywę innych osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zresztą, wystarczy oglądać kanały takie jak samochodoza


@rail_man: sory, nie chce mi sie tracic czasu na typa ktory sie szarpie z ludzmi, pluje na nich, obraza policje a potem placze na fejsbuku ze dostal za to grzywne, bo przeciez on wielki wojownik o dobro na swiecie, taki wyglad tych spoleczniakow, dla ktorych tylko ich zdanie jest prawda objawiona xD
  • Odpowiedz
@jerzalke: w p0lsce jak jest jakis tor albo miejscowka gdzie jest glosno, to jest obok tania ziemia, buduja sie tam p0lacy, bo tanio, a potem cyk skargi o zamkniecie, do gazet i mediow ze bombelki spac nie moga po nocach
tak samo jak z obwodnica wroclawia, gdzie plany zagospodarowania terenu byly od >20 lat, ale to nie przeszkodzilo w pobudowaniu sie obok bo tanio, a teraz pokrzywdzeni xD
  • Odpowiedz
normalnych krajach takich ludzi wysyła się na badania psychiatryczne


@user_no_4: zeby tak było.
W Brukseli sniade patusy jadące w konwoju ślubnym blokują głowną ulice i kręca kółka samochodami. Potem rozjezdzaja sie jak gdyby nigdy nic. To samo w Marsylii - typu rajdy po uliczkach. Dłogo by o patologii pisac ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: jak nie ma za co a chce się robić to się korzysta z takich rozwiązań. Nie zawsze jesteś w stanie zarobić miliony i nie zawsze masz te miliony żeby spełniać marzenia a trzeba spełniać marzenia. Nie myli się ten co nic nie robi. Wolę dostać mandat czy zabrany dowód za hałas niż za piątkę mefedronu gdzieś w zaplutym tramwaju. Poznałem kilku takich młodych gniewnych co kupowali te beemki na
  • Odpowiedz
  • 0
A potem: pieszy potracy na chodniku bo młody seba nie opanował samochodu podczas skrętu w lewo, tlumaczy się że to przecież wina pieszego bo on DRIFTOWAL i to pieszy powinien uważać!
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: też to, niestety, widziałem. To jest ten typ ludzi który będzie zdziwiony że ktoś wydał 300zł w restauracji na obiad, skoro można pójść do maka też się najeść za 50zł. I poza tym znajdzie ci 50 powodów dlaczego on nie pojedzie na tor.

Ot prymitywni ludzie z prymitywnymi potrzebami. I przyklaskują im albo równie prymitywni ludzie albo nastolatki w fazie fascynacji driftem i gruz-motoryzacją. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz