Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg: Drift w biały ruchliwy dzień to słaby pomysł, ale ja się na drodze lepiej "dogaduję" z ludźmi potrafiącymi jeździć niż z melepetami w jakichś rozklekotanych vagach czy z kobietami w miejskich pudełkach na buty.
  • Odpowiedz
@user_no_4: u nas niestety takich głupich ludzi jest dużo bo stalin inteligencję wymordował...muszą minąć lata zanim się chociaż częściowo naród odbuduje...
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: myślę, że nie jest tak źle jak się może z pozoru wydawać. Nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie, a jestem przekonany że 90% tych komentarzy to są nastolatkowie. Teraz przypomnij sobie jak sam byłeś nastolatkiem, co ci imponowało i w jakich kategoriach patrzałeś na życie.

Kiedyś takie wysrywy nastolatki wymieniały tylko między sobą, a dzisiaj internet przemieszał pokolenia no i wygląda to jak wygląda.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Niestety tak wygląda większość społeczeństwa. Jak czytam grupki miejskie to aż mam doła później że jestem otoczony przez kompletnych idiotów. I oczywiście wyzywają wszystkich od sześćdziesiątek, kapusiów i społeczniaków bo np. napisze kto rozwalił ostatnio przystanek.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: też mi się to wyświetliło i miałem dokładnie te same odczucia. Nie mam za wiele wiary w ludzi, ale takie rzeczy jeszcze bardziej ją osłabiają.

Zresztą, wystarczy oglądać kanały takie jak samochodoza czy konfitura by stwierdzić, że my za wuja pana nie mamy obywatelskiego społeczeństwa, każdy tylko patrzy na swoje obleśne dupsko i nie dalej, a jak ktoś chce wprowadzić trochę porządku, to jest wyzywany od najgorszych. My to
  • Odpowiedz
Niestety tak wygląda większość społeczeństwa. Jak czytam grupki miejskie to aż mam doła później że jestem otoczony przez kompletnych idiotów. I oczywiście wyzywają wszystkich od sześćdziesiątek, kapusiów i społeczniaków bo np. napisze kto rozwalił ostatnio przystanek.


@Imagination: Tak nie wygląda większość społeczeństwa, tylko większość ludzi komentujących na facebooku. Tam siedzą w większości idioci. To jest problem internetu - ich głos niesie się na cały świat, a jeszcze 20 lat temu
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: to jest w Poznaniu, jak dobrze pamiętam to chyba na rondzie starołęka. Nic tak nie #!$%@? jak te rozklekotane gruzy e36 z zepsutym tłumikiem robiące drifty o 23 xD chociaż ostatnio ich coraz mniej od kiedy nocne loty trochę przez policje zostały sprzątnięte stąd.
  • Odpowiedz
Tak nie wygląda większość społeczeństwa, tylko większość ludzi komentujących na facebooku. Tam siedzą w większości idioci.


@dwa_szopy: Masz rację, nie widzę tam znajomych którzy sie dobrze uczyli, za to największe osły które nie zdały w podstawówce mają do powiedzenia najwięcej. Tyle tylko że przeciętny człowiek sobie wyświetli takie komentarze żeby zobaczyc co mieszkańcy sądza na jakiś temat i czyta właśnie to. Nawet radni bardzo kierują się komentarzami w swoich działaniach
  • Odpowiedz
@user_no_4: Myślę, że część to bait od trolli ale część jest serio. Potem taki bohater zachęcany komentarzami pod filmikiem ze swoimi podpisami kończy na latarni w najlepszym wypadku (hehe) a w najgorszym na rodzinie idącej przypadkowo akurat chodnikiem.
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: zawsze mnie zastanawia jak to może komuś imponować. Albo te głosne samochody/motocykle. Nie jestem w stanie pojąć umysłem jak po usłyszeniu ryku samochodu można pomyśleć ooo jakie fajne głośne uga buga( PS dziecko obudzone bo przecież według eksperta to od rodziców nauczone wybudzania się od debila który ma małego siusiaka i musi sobie to rekompensować)
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: wszystko jest dobrze dopóki nie złapie się bakcyla na taką jazdę i chce się więcej. Problem jest taki kiedy nie masz za bardzo dostępu do placu czy toru na którym możesz się wyszaleć bo to jest główny powód dlaczego uliczni drifterzy są uliczni w Polsce. Doszedłem do tego porozumienia ze znajomymi kiedy szukałem kolejnego auta z napędem na tył(zwyczajnie wygodnie mi się jeździ, ponadto prawdziwy mężczyzna kręci wałem a
  • Odpowiedz