Wpis z mikrobloga

@smk666: chciałbym żeby mi było łatwo wyjechać z Warszawy, gdzie mieszka prawie każdy kogo znam włącznie z najbliższą rodziną, żeby mieć taniej mieszkanie. Niestety nie jest mi łatwo, więc bida dalej będzie klepana
  • Odpowiedz
gdzie mieszka prawie każdy kogo znam włącznie z najbliższą rodziną


@Yolanty:
Co to za problem? W życiu przeprowadzałem się po Polsce cztery razy a w rodzinnych stronach ostatnio mieszkałem w 2011 roku. Zawsze można przyjechać odwiedzić rodzinę i znajomych na weekend albo oni przyjeżdżają do Ciebie. Polska to nie USA, gdzie masz tysiące kilometrów i czeka Cię dwudniowa wycieczka samochodem albo wydajesz majątek na bilet lotniczy aby odwiedzić rodzinę tylko wsiadasz
  • Odpowiedz
@smk666: wolę mieć 10 minut na piechotę.

A no i nie mam 50 lat. Pośrodku niczego nie brzmi pozytywnie xd

Już nie wspominając o tym, że mogę sobie jeździć za pracą, tak, do innych drogich polskich miast XD
  • Odpowiedz
@Yolanty:

wolę mieć 10 minut na piechotę.

To nie marudź, że drogo.

A no i nie mam 50 lat. Pośrodku niczego nie brzmi pozytywnie xd

Już nie wspominając o tym, że mogę sobie jeździć za pracą, tak, do innych drogich polskich miast XD

No i nie widzisz rozwiązania. Można wykształcić się, nabrać doświadczenia i wyszaleć się w stolicy (i tu masz ogromna przewagę nad ludźmi, którzy muszą wydać majątek aby utrzymać
  • Odpowiedz
To nie marudź, że drogo.


@smk666: Lubiem

a zacznie się rodzina


mam już tą z którą się urodziłem, dzięki.

A propos. Nie mam przewagi. Rodzice biedni. Sam się utrzymuję. Place za studia bo nie mam czasu na dzienne. #!$%@? serdelki.
  • Odpowiedz