Wpis z mikrobloga

Ehh, kiedyś to nawet reklamy na bandach to były Coca-Cola, McDonalds, Carlsberg, JVC, MasterCard, Adidas.
A teraz, chińskie telefony, chińskie auta, katarskie linie, turecki sklep i Lidl xD
#mecz
  • 54
  • Odpowiedz
. Za to aktualnie poznałeś markę chińskich telefonów, chińskich aut, katarskie linie i turecki sklep. Wiem, że to może być szokujące, ale właśnie po to się tam reklamują bo na tym polega marketing ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JGambolputty: hmm ale spodziewałbyś się reklam VW cz BMW na Euro w Niemczech. Jednak Chińczycy ich przebili, nie tylko samymi pieniędzmi, ale np. wygrywają na rynku elektryków. Chcą upokorzyć niemieckie
  • Odpowiedz
@deziom: zielony ład robi dobrze tylko chinom a u nas wszystko zostanie zaorane dodatkowo mamy masowa podmianę ludności jak tak dalej będzie to wygadać to za 50lat nie będzie tu białych ludzi CI co zostaną eutanazja zastąpią ich beżowi
  • Odpowiedz
@deziom: i to jest wasz problem. Już nie można nic powiedzieć, bo jesteś na prawo albo na lewo. Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że ludzie są po środku w większości i mają różne poglądy na różne sprawy. Zresztą na #!$%@? się #!$%@? na portalu ze śmiesznymi obrazkami i @deziom em co ma 15 lat. Za stary na to jestem eh
  • Odpowiedz
@djtartini1: Nie, nie spodziewałbym się - po #!$%@? w Niemczech, na ich evencie, w jednym z najbardziej patriotycznych ekonomicznie krajów, mają się reklamować najsilniejsze niemieckie marki? Strata pieniędzy. Niech chińczyki srają kasą, i tak każdy ma ich w dupie.

Powiedz mi, kiedy ostatnio widziałeś na ulicy BYDa poza autobusem na jakiejś wiosce?
  • Odpowiedz
@deziom: nie do końca urojenia, można zagłębić temat rozwoju poszczególnych państw, komu i ile rocznie rośnie PKB, zainteresować się jakie gałęzie gospodarki rozwijają państwa, co się w danych państwach produkuje, kto, gdzie i jakie pieniądze inwestuje w obcych państwach, kto jest agresywny na rynkach i podbija kolejne gałęzie. Chinczycy przyjeżdżają zwiedzać Europe i nazywają ją skansenem. We Włoszech nie zapłacisz telefonem, a w Chinach skanują tęczówki oka. Niemcy wystawiają czeki, płaca
  • Odpowiedz