Wpis z mikrobloga

Żeby dostać zasrane 300 zł dodatku osłonowego, trzeba spełniać warunek dochodu 2100 na osobę... By dostać zasiłek pielęgnacyjny 200zł ttzeba być niepełnosprawnym lub po 75r życia... By dostawać co miesiąc wielokrotność 800pln + wielu innych zapomóg jedyne co musisz zrobić to zakisić kootasa w pisdzie...
Jak #neet - ować w tym nieludzkim kraju.

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@soyunmago: jest jeszcze dodatek energetyczny od sierpnia... Wszystko trzeba samemu ogarniać, bo w MOP-siku nic ci nie mówią, mało nie przeoczyłem paczek żywnościowych na czerwiec
  • Odpowiedz
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: lepiej wspierać patologiczne dziecioroby co by mogły leżeć wentylem, a kuk i państwo mają #!$%@?, a jak nie to alimenciki+ zapomogi + 800+, a na koniec dzieciak wyjedzie zbierać szparagi, lub żyć za granicę bo tu się nie opłaca pracować.
  • Odpowiedz
@Barachloop: tak, tak, o tym energetycznym to wiem. 👍 Echh, specjalnie pewnie nie gadali o tym dodatku osłonowym, żeby jak najmniej ludzi pamiętało. W zeszłym roku też to dawali?! Bo jeśli tak, to coś mi się wydaje, że również przegapiłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) W 2022 był bardziej propagowany medialnie, no i więcej kasy było.
  • Odpowiedz
@Barachloop: ogółem nie jestem fanem mówienia, że powinno się być za coś wdzięcznym. Ale ty naprawdę mógłbyś być. Ponad 30 lat na karku, brak niepełnosprawności uniemożliwiającej znalezienie pracy, z tego co mówiłeś nigdy nie pracowałeś, a tak narzekasz. Dlaczego jako obywatel Europy nie wyjedziesz do innego państwa jak tu ci źle? SaintWykopek pracował za granicą i mówił, że całkiem spoko jest nawet za minimalną pensje.
  • Odpowiedz