Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu widzicie 1 000 ludzi. To całkiem pokaźna liczebność. Robi wrażenie, prawda?
Powiedzcie mi więc, jak to jest, że rekruterka mając tak dużą liczbę CV do przeglądnięcia, wzięła do ręki CV należące właśnie do Malali7 i powiedziała głośno ,,Ja chcę tego faceta!" ???

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill #programista15k #pracait #programowanie
niemalala7 - Na zdjęciu widzicie 1 000 ludzi. To całkiem pokaźna liczebność. Robi wra...

źródło: tysiac_ludzi

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@niemalala7: Realia są takie - na 1000, 900 to hindusi lub ludzie bez pozwolenia na pracę, 50 osób nie spełnia wymagań formalnych, pozostaje 50 CV do przejrzenia, umawianych jest 5-10 osób, rzadko kiedy do 20 osób.
  • Odpowiedz
  • 0
@Uppsala: przejrzyj sobie historię wpisów Malali7, jego profil na hejto i poczytaj jego historię na moim profilu.
Skoro taki facet był w stanie z tak zrytą psychiką dojść do pewnego statusu, to czego nie może zrobić tego inny przegryw?
Bo innemu się nie będzie chciało. A Malala7 siedział przed komputerem i się uczył ze łzami w oczach, obolałym kręgosłupem i napływem myśli o tym że nigdy mu się nie uda.
  • Odpowiedz
Typ odpisuje jednym słowem XD

Rzadko zaglądam na tag, wiedziałem że zrobił się syf i zostali baiciarze, ale nie wiedziałem że aż tak XD

Tęsknie za czasami, gdy wystarczyło mieć WyjmijKija i zibiz (czy jakoś tak) na czarnej. Dyskusja była merytoryczna.
  • Odpowiedz
  • 0
@default_city: ja piszę o stanowiskach entry level. Serio uważasz że tam jest tylko 50 rzeczywistych osób na miejsce? To sobie sprawdź ile jest bootcampów różnego rodzaju, studenciaków, grupek discordowych facebookowych itp., a ile stanowisk do obsadzenia w całej Polsce na justjoinit i innych job boardach.
  • Odpowiedz