Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Każdy system musi mieć swoich "idoli", by zachęcić gawiedź do #!$%@?. W komunizmie mieliśmy tzw. "przodowników pracy", w kapitalizmie takimi są "przedsiębiorcy" przedstawiani jako ludzie sukcesu podbijający świat, którzy do wszystkiego doszli swoją "ciężką pracą". Change my mind.

#antykapitalizm #korposwiat #pracbaza #nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Każdy system musi mieć swoich "idoli", by zac...

źródło: cgcktkpTURBXy80YTAxY2QyOGM1YmM4YzJjMTg5MjkzMzc5NzI2MmY0OC5qcGeSlQPNAhUAzQhVzQSwkwXNBLDNA1k

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w społeczeństwie nastawionym na konsumpcję to normalne, ja zmieniłem swoje cele w życiu, celów finansowych praktycznie nie mam, żyję skromnie i oszczędzam, priorytetem jest dla mnie za to spokój, zdrowie psychiczne, czas na przyjemności w życiu, to totalne zaprzeczenie tego co mają przedsiębiorcy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przedsiębiorcy xd w Polsce prawdziwych przedsiębiorców jest bardz mało. Dużo za to jest takich którzy wykorzystują luki systemu, inwestują w beton, są "twórcami cyfrowymi" lub rozkręcają działalność -wyciągną ile się da- zamykają- zakładają kolejną. Oczywiście z udziałem Brukselki.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: Jakie to ma znaczenie? Większość ludzi nie #!$%@? bo chcą być ludźmi sukcesu, tylko lubią mieć dach nad głową i zapełniony żołądek. #!$%@? aby cos znaczącego osiągnąć jest zarezerwowany dla wybranych i z drugiej strony ktoś musi ten świat pchać do przodu.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz