Wpis z mikrobloga

@kostoo: jedno z piękniejszych miejsc jakie odwiedziłem.
Na szczęście mam tam godzinę samochodem i wszedłem na większość szczytów.
Polecam janosikowe dziury.
  • Odpowiedz
@kostoo: Parkingi są spoko rozmieszczone, nawet na polach. Albo od strecna masz parking, albo przeprawa autem przez port do Nezbudska Lucka. Na mapy.cz zaznacz rozmieszczenie parkingow, mozna wybierac.
U mnie trasa zółtym chata fatranka-dolina kur-maly krywań-suchy-chata pod suchym-stary hrad. Zejscie z plesel na hrad jest wymagajace, po opadach mogloby byc ciezko. Sam krotki odcinek priehyb-suchy zajal mi 1,5h. Momentami wydaje sie cieżki szlak, ale w praktyce fajnie się idze. Minimalnie
wspomnienieciszy - @kostoo: Parkingi są spoko rozmieszczone, nawet na polach. Albo od...

źródło: 1111

Pobierz
  • Odpowiedz
@wspomnienieciszy: jesteś górskim przegrywem i atencjuszem z tymi pseudo pro fotkami, którymi nie masz się komu pochwalić bo chodzisz sam z psem po górach w budzetowym sprzęcie po ciągle tych samych okolicach a udzielasz rad jakbyś nie wiadomo kim był i co dokonał. Irytujący jesteś
  • Odpowiedz
@hadrian3: to lepsza duża, łagodniejsze podejścia, mniej ludzi, bardziej dziko, ale też nie ma takich widoków jak np. Z velkego rozhutca. I sporo niedźwiedzi
  • Odpowiedz