Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, po dzisiejszym dniu spędzonym na #wykop mówię dosyć. Mam pewne #oswiadczenie .Wiem że jako szary wykopek i dla wielu na tym portalu noname mam niewielkie szanse wysłuchania i pewnie zaraz zostanę potraktowany wielce kreatywnym i rzadkim tekstem 'usuń konto' ale chciałbym zasugerować parę pomysłów na poprawę portalu (dla wspólnego dobra) Wliczam też możliwość że zaraz ktoś powie (co się główną przejmujesz, tylko mirko!) Jestem zirytowany tym, że wykopowicz wstawia znalezisko, lecz nie trafi ono na główną, bo wejdzie duplikat który sobie ktoś spokojnie później wstawi (ile razy już tak było, a jak podasz duplikat to jest #minusfest ...) więc jest to niesprawiedliwe. Znalezisko na głównej powinno mieć specjalną opcję jak np. (zgłoś duplikat) gdzie po podaniu linka który udowodni pierwsze znalezisko, jest zamienione. Apeluje do #lowcyjestrobota żebyście wzięli się do roboty, bo to że zdobyliście odznaczenie nie znaczy że macie teraz to wszystko olać. Ja wielokrotnie zgłaszałem duplikaty i jeszcze odznaczenia nie dostałem ##!$%@? Lecimy dalej. Sugeruję #moderacja żebyście zmniejszyli poziom trudności w zdobyciu odznaczenia 'łowca', co bardziej zmotywuje ludzi do wyłapywania duplikatów. Jest też jeszcze jedna sprawa, chodzi o spam na głównej. Można np. ustalić limit na jakąś serię (np. 5 znalezisk na 2 miesiące) by nie było serialu na głównej pt. StopCham, MaxKolonko,Reduktor Szumu. (I nie, nie dodam tego na czarną listę) Nie daje się szansy ciekawym znaleziskom, bo wg.wykopków lepszy jest kolejny, niewiele się różniący odcinek czegoś co już było wiele razy. Dalej, osoba która w tygodniu wyłapie powiedzmy łącznie 300 minusów, dostaje bana na uspokojenie (Np. myśliwy irytuje wiele osób i jeszcze nie wyłapał bana) Wiele zielonek którym zachce się trolować wyleci stąd zanim zdążą porządnie napsocić.

Wiem że to #gorzkiezale ale mam coraz mniej przyjemności przy korzystaniu z portalu. Bo jak do tej pory zauważyłem tu masę chamstwa i ignorancji, a życzliwość jest czymś rzadkim. Jestem łącznie na wykopie od 2 lat, a poziom wszystkiego co tu jest leci na łeb na szyję. Czasem się zastanawiam, czy któregoś dnia nie zasypać celowo spamem i duplikatami tego portalu, żeby ktoś zwrócił uwagę na pewne problemy. Wiecie co wtedy ze mną zrobić, dajcie mi perma, nie bedę płakał. Przynajmniej wylecę stąd z hukiem. Nikomu wykopu nie będę polecał, bo coraz bardziej się przekonuje że jest to portal o jakości gimbazy. Nie żądam atencji, chcę tylko zwrócić uwagę na pewne niedogodności. To tyle. Możecie zacząć swój hejt i pokazać swoje zdystansowanie do sprawy, bo wszystko jest tu strasznie przewidywalne a wielu ludzi nie przyjmuje żadnej krytyki.

#oswiadczeniezdupy #wypok #firstworldproblems
  • 11
@nomoreregrets:

Jest też jeszcze jedna sprawa, chodzi o spam na głównej. Można np. ustalić limit na jakąś serię (np. 5 znalezisk na 2 miesiące) by nie było serialu na głównej pt. StopCham, MaxKolonko,Reduktor Szumu. (I nie, nie dodam tego na czarną listę) Nie daje się szansy ciekawym znaleziskom, bo wg.wykopków lepszy jest kolejny, niewiele się różniący odcinek czegoś co już było wiele razy.


Tak działa wolny rynek : )
@nomoreregrets: no kurde zioooom. Zaczynasz z dupy oświadczenie, zbyt długie i nieprzystępne dla większości, do tego argumentujesz swój ból dupy "wspólnym dobrem" (lewak! musiałem :<) i jeszcze się dziw, że ludziom się nie chce czytać. Czego ty się spodziewałeś to ja nie.
@milordzie: Serio tego jest tak dużo że odechciewa się czytać? Patrz pan, w gorących jest mnóstwo durnych past i coolstory które są czytane w całości bez problemu. I tak, to jest wspólne dobro, bo na głównej jest niesprawiedliwość na na mirko poziom dla gimbazy. :) Cholera, może jeszcze wam obrazki wklejać?
@nomoreregrets: Jednemu coś się nie podoba, to już chce zmieniać zarzucając systemowi "niesprawiedliwość". A weź. Odechciewa się czytać, bo są inne czynniki decydujące o ciekawości tekstu niż jego długość, a twój jest zwykłym bólem dupy, do tego śmierdzi "sprawiedliwością społeczną". Nie chce mi się dłużej mu tłumaczyć, weź ktoś inny : | #bekazlewactwa
@nomoreregrets: jeżeli "pierwotne" znalezisko jest zrobione na szybko i na #!$%@?, opis jest urwany w połowie zdania, byleby tylko dodać przed wszystkimi innymi, to trudno się dziwić że ludzie wola wykopać poprawnie opisany duplikat.