Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio moja różowa, z którą jestem od kilku lat, nieco opierała się przed seksem. Teraz stwierdziła, że seks raz dziennie to bardzo często i nie wie, kto ma czas, aby robić to codziennie. Twierdzi, że w związkach zazwyczaj ludzie uprawiają seks rzadziej. Co o tym myślicie, Mirki? Dla mnie raz dziennie to optimum, a czasem nawet chętnie uprawiałbym seks dwa razy dziennie. Martwię się, jak to będzie wyglądało w kontekście naszego współżycia w przyszłości.

#zwiazki #relacje #podrywajzwykopem #randki #seks #intymnosc #problemy #pytanie #porady #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): > faktycznie, brak czasu na seks to idealne wytłumaczenie. Szybki numerek trwa 10-15 minut. Można go zrobić przed snem, więc te wyliczenia 8h pracy, 2h na dojazdy, 1h na drogę krzyżową, 30min na sranie, to nie jest wytłumaczenie, tylko tworzenie alternatywnej rzeczywistości. Ciekawe czy na siedzenie z ryjem w telefonie się znajdzie te 15 minut w ciągu dnia.

Moje ex (8) nie miały ochoty na seks dopóki nie
  • Odpowiedz
Matka nie pouczała, nauczyciele nie wychowywali i są efekty.


@Sylwiusz89: szkoda mi cie... Widać masz problem, bo frustracja się aż z ciebie wylewa.
Zachowujesz się jak ta Grażynka, co chce rozmawiać z kierownikiem XD
A, umiejętne drapanie żonki, to też jest sztuka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: Trollu impotencie, podaj adres to dostaniesz jakieś magazyny z teresa o. z jej prime! Niby nic, a jednak, zobaczysz jak ma wyglądać kobieta, a nie twoja ślubna co jakby pan Gucwiński żył to zamknąłby ją z hipopotami na jednym wybiegu;)
  • Odpowiedz
Przejrzałem co piszesz dobry troll jesteś i lubisz zaczepiać ludzi, ale maDka Grażynka czy tam Bożenka naprawdę musi być dumna z syna, oj musi;)


@Sylwiusz89: a tak po ludzku - to idźcie razem na terapie. Może chociaż da się coś uratować, bo faktycznie z twoich postów przebija taka frustracja i bezsilna agresja. Wyluzuj i podziałaj w kierunku naprawy.
Spełnienie seksualne w długim związku jest ważne i potrzebne, również dla dobrych relacji
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: Piszesz o sobie. Spinę do 2 osób rozpoczynasz, po czym o dobrych relacjach wypisujesz. Stąd zaprowadź swojego hipopotama do zoo, a sam idź na rok na intensywne korki z języka polskiego. Poprawisz język polski, może 25-letnia pani od języka polskiego sprawi, że zobaczysz ideał kobiety po latach itd. A tu masz dowód, że 18 godzin z hakiem temu postanowiłeś sobie 2 osoby trochę poatakować, bez sukcesu. Przykro mi! :Wszystkoalbo
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: Wczesniejszy post został usunięty przeze mnie, bo nie można kopać leżącego - po prostu weź się w garść chłopie.
Nawet tu kłamiesz, że coś wykasowałeś, jak nic nie zrobiłeś takiego, oj impotent kłamczuszek!
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: Kłamca-impotent co obok studenta medycyny nie stał, a obok lekarza psychiatry tylko jak go badał. Szukaj sobie sam chorób i nie zaczepiaj ludzi, ale też nie kłam. Jest różnica został usunięty, usunąłem itd. Pozdrów żonę hipopotama lub sprawdź czy jak siedzisz na kibelku i wypisujesz na wykopie to listonosz torby nie zostawił przypadkowo koło łoża małżeńskiego;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Weź już kolego usuń wpis, bo tu @Wszystko_albo_nic grasuję i podobno chciał coś usunąć, a się nie dało, a trzeba zabrać mu możliwość dalszej atencji. Dodatkowo co dziwne lub nie, bo od takich badań są lekarze-psychiatrzy, komentuję tylko posty związane z pożyciem małżeńskim czy pozamałżeńskim;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: im dłuższy związek, tym rządzie będzie ten seks

Pamiętaj, że jesteśmy zwierzętami i seks to narzędzie.
Nie bez powodu na początku związku ludzie się pier$@@ codziennie, często po kilka razy.

U kobiet ta chęć znika w większości przypadków, znacznie szybciej niż u mężczyzn. Chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego?
  • Odpowiedz