Wpis z mikrobloga

  • 364
Czyli w Polsce według autorki twetta jest ogromna skala przemocy seksualnej i dlatego właśnie trzeba zrobić wszystko żeby było jej więcej?
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Problemem są polscy obywatele, którzy biją i gwałcą polskie obywatelki, a polskie obywatelki boją się szukać pomocy, bo mają świadomość, że mogą nie dożyć wyroku, a polskie władze działają od ściany do ściany próbując raz olewać temat, a za drugim razem przepychać możliwość wyrzucania cię z domu za pomówienie. To jest prawdziwy i aktualny problem.
  • Odpowiedz
@Tremade przemoc domowa nie ma płci jak starasz się tu narzucić, z kolei można powiedzieć że faceci przez przemoc psychiczną popełniają samobójstwa, dlatego mamy w Polsce taką dysproporcje między płciami. Też znikąd pomocy bo to dopiero ostracyzm gdy dajesz się "babie" gnębić
  • Odpowiedz
@Tremade: Ale do jasnej cholery, ja jestem za liberalnym centrum, a i tak uważam, że sprowadzanie dyskusji na temat migracji do "biały Polak też gwałci i jest zagrożeniemi" jest czystą manipulacją.

To, że Konfiarze to dzbany, to jedno, to, że lewica to dzbany to drugie.

Aktualnym poblemem jest migracja, problemem jest też przemoc wobec kobiet - ale dlaczego wytatuowana dzida manipuluje zestawiając te dwa ze sobą i bagatelizuje migrację, natomiast beszta
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Rozmawiamy w tym temacie o gwałtach i biciu. Kto kogo częściej bije i gwałci - mężczyzna kobietę, czy kobieta mężczyznę? Co jest niebezpieczniejsze - złamane żebra i szczęka, czy ostracyzm na skutek gnębienia przez babę?

Miejcie miarę, bo ośmieszacie swoje postulaty na temat przemocy psychicznej, obydwa problemy nie są sobie równe i zajęcie się jednym nie wyklucza zajęciem się drugim.

@xfin: Sprowadzanie tematu migracji do "gwałtów" już jest śmieszne,
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: dysproporcja plci wynika z wiekszej ilosci czynnikow.

@Tremade zgadzam się z babką, że straszenie obcymi, po to żeby przykryć nie dzialajace struktury pomocowe nie zadziała, no i prawo stanowia w wiekszosci rodacy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wskaż, gdzie nazwałem przemoc domową wobec mężczyzn fikcyjnym problemem.

Co jest niebezpieczniejsze - złamane żebra i szczęka, czy ostracyzm na skutek gnębienia przez babę?


@Tremade: o tu.
Co jest niebezpieczniejsze - popełnione samobójstwo czy jego brak? Bo taki ostracyzm może prowadzić do samobójstwa.
Wolałbyś mieć połamaną szczękę czy nie żyć?
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Ale ja nie nazwałem przemocy wobec mężczyzn fikcyjnym problem, stwierdzam tylko, że trwały uszczerbek na zdrowiu jest groźniejszy niż wyzwiska. Jeśli uważasz inaczej to nie znajdziemy porozumienia.
  • Odpowiedz