Wpis z mikrobloga

Ostatni raz alkohol piłem w lipcu tamtego roku xD a przez 2 lata wypiłem łącznie 5 piw i 3 drinki, tak trzeba żyć. A moja abstynencja wzięła się z tego, że wychowywałem się w domu w którym żył olkoholik.
  • 92
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: ja napiłem się ostatni raz w połowie stycznia, mimo że nie piłem dużo uznaje tę decyzję o całkowitym odstawieniu za jedną z najlepszych w życiu.. Zauważyłem przez to w jakim kraju my żyjemy, jak ludzie się #!$%@? przez alk a mimo to wszystko drożeje oprócz alku, przynajmniej nie są to wielkie podwyżki. Na weselu uznano, że na pewno mam wszywkę ;) no generalnie żyjemy w alkoholowym cyrku…z którego cudownie
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Ja od roku nic. NIc a nic. I też mnie #!$%@?ą. Ale są dobrym lekarstwem, żeby nie chclać. Wczoraj mój brat wpadł na mecz z piwkami. Normalnie widziałem po każdym jak się zmienia. I mi normalnie było wstyd.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Chodzicie i epatujecie tą abstynencją jak geje na paradach równości. Ja jakoś nie piszę, że się sromotnie #!$%@?łem w weekend bo to moja sprawa co ja robię w swoim wolnym czasie i generalnie #!$%@? mnie obchodzi fakt, że postanowiłeś nie pić w swoim życiu. Twoje życie - Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski ja piję sobie kiedy mi się chce. Średnio raz w miesiącu. Mnie na ten przykład bardzo #!$%@? jak jakiś ex-alkus się szczyci ile to już nie piję i próbuje ludzi ewangelizować xd chyba tylko nałogowi palacze są jeszcze głupsi.
  • Odpowiedz
moja abstynencja wzięła się z tego, że wychowywałem się w domu w którym żył olkoholik


@Lujdziarski: "moja abstynencja wzięła się z tego, że wychowywałem się w domu w którym żył olkoholik", czyli jak 90% abstynentów, pozostałe 10% to fitświry
  • Odpowiedz