Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirabelki, czy według was istnieje miłość od pierwszego wejrzenia? Moim zdaniem to jest niemożliwe, aby w kimś się zakochać przy pierwszym spotkaniu. Jak najbardziej można się mocno zauroczyć, zafascynować, oczarować, ale nie zakochać. Zakochanie to coś więcej, to magiczne uczucie, na które wchodzi wiele pomniejszych uczuć i emocji. Niestety ludzie mylą jakieś spontaniczne uczucia i emocje, które są zwykłym zauroczeniem właśnie z zakochaniem.

#milosc #relacje #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Czy miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?

  • Tak 43.5% (37)
  • Nie 56.5% (48)

Oddanych głosów: 85

  • 13
  • Odpowiedz
@panthererose od pierwszego wejrzenia to się można zauroczyć. Miłość to zupełnie co innego i nie jest to coś co przychodzi samo z siebie. W przeciwieństwie do zauroczenia o miłość trzeba dbać, bo ta pojawia się po tym początkowym etapie burzy hormonów gdy motywatorem do bycia razem często są hormony i nic poza tym. Później by dalej była chęć pozostania razem trzeba nauczyć się komunikować w związku i dbać o potrzeby swoje i
  • Odpowiedz
  • 0
@panthererose: wszystko co piszesz jest tak subiektywne, że nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Każdy ma inne doświadczenie, charakter czy wrażliwość na te sprawy.

Zakochanie to coś więcej, to magiczne uczucie, na które wchodzi wiele pomniejszych uczuć i emocji.


@panthererose: polecam spróbować MDMA. Zobaczysz jak hormony potrafią wywołać w tobie uczucie miłości
  • Odpowiedz
  • 0
@Saly: zaczynam wypowiedź od „moim zdaniem” a Ty mi sugerujesz, że to co pisze jest subiektywne XD a jakie inne ma być skoro to moja opinia?
Nie każdy musi się bodźcować używkami, żeby coś poczuć
  • Odpowiedz
  • 0
a jakie inne ma być skoro to moja opinia?


@panthererose: to zależy jaki konstruujesz wypowiedź. Zarówno większość ludzi lubi czekoladę czy czekolada jest najlepsza to subiektywne opinie, ale ta pierwsza stara się przekazać obiektywny fakt, gdzie z tej drugiej wynika, że mówimy o czyjejś perspektywie.

Z tego co napisałaś ciężko wywnioskować o co dokładnie ci chodzi

Nie każdy musi się bodźcować używkami, żeby coś poczuć


@panthererosea a co to ma do
  • Odpowiedz