Wpis z mikrobloga

@Anoncio2111: Standardzik. U moich starych podobnie, słuchaj co ja mówię, bo jestem starszy i mądrzejszy (#!$%@? z tego że żyję w fikcyjnym małżeństwie, nie mam żadnych znajomych, a jedyny sens mojego życia to praca). Potem zdziwienie, że się z nim nie rozmawia i o niczym nie mówi.
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: Zawsze im odpowiadaj, czy chcą mieć wnuki, bo jak nie znajdziesz dziewczyny to wnuków nie będzie. Nie ważne czy masz dziewczynę, bo może masz. Wtedy musisz to inaczej przerobić.

Mów też że nie będziesz się mógł nimi zająć na starość bo nie będziesz umiał nic załatwić.

Albo w wersji na odwrót, jak każą ci zrobić coś nowego poza domem. To się kłóć używając ich argumentów.

Podawaj przykłady "dzieci" sąsiadów w
  • Odpowiedz
13,5


@Anoncio2111:

mocno gorzysto?

Bo przy lekkich pagorkach, to tak sobie...

dlaczego ja nie potrafie przejechac 50 km na raz, a ty robisz 200


@Sialoquent:

bo ci sie nie chce :) To jest jedyny powod... robiac codziennie po 20km bylem wstanie przejechac 200km jednego dnia, wyjezdzajac o 5 rano i wracajac o 23... Bo chcialem sobie cos udowodnic. Mniej wiecej od 11 do 17 odpoczalem w miejscu, do ktorego jechalem,
  • Odpowiedz
na lvl 28 rodzice nie pozwalają mi wychodzić z domu poza pracą i zakupami, tak w uogólnieniu.


@Anoncio2111: jak można mieć 28 lat i mieszkać z rodzicami? Przecież to niepełnosprawność.
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: mnie to dupsko boli juz po jakichs 50 km jak smiszka po upojnej nocy, musze doinwestowac w normalne siodelko i w koncu kupic spodenki z pielucha, bo inaczej ni dom rady
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek jego średnia wyniosla tyle co niedzielny rowerzysta na damce xd I to doslownie. Dlatego się dziwie, że taki rower (przystosowany pod szybką jazde) a prędkość jakby doslownie biegł z tym rowrem xd
  • Odpowiedz
udalo Ci się tyle zrobic ale szosówką 228km w 13.5h?

Ja 220km zrobilem w 9.5h na crossie za 800zł a nie cisnąłem jakoś mocno.


@iquiet:

mocno gorzysto?


Bo przy lekkich pagorkach, to tak sobie...


@sylwek2k: Pedalarz to stan umysłu #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: jest niedziela... I wszystkie stacje benzynowe sa otwarte, zakladam, ze trase planujesz i nie jedziesz na zywiol, wiec mozna sobie ustawic trase, gdzie beda postoje, gdybym robil jak ty to bym czasem bral dwa baniaki 5 litrowe na rower xD
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: no to jest już grubo, gratulacje!

Powiedz mi jak ci się ta sawka pod siodłem sprawdza. Rozważałem to ale wydaje mi się mega wielka. Co tam trzymasz normalnie?
  • Odpowiedz