Wpis z mikrobloga

@Anoncio2111: Trzymaj się tam mirku, ja ostatnio założyłem w końcu aparat na zęby bo rodzice zaniedbali w dzieciństwie a matka w weekend zrobiła mi awanturę "bo jakaś k***a z Warszawy mnie namówiła"
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: do ukończenia szkoły średniej można ponarzekać na zakazy starych. Ale później o ile nie wystąpiły jakieś inne okoliczności o których nie wiemy to kurde należy się wyprowadzić. Jak jesteś najmłodszy albo nie masz rodzeństwa to standard że ci będą matkować ale od tego są jądra i trochę teścia we krwi aby się dobrze wk00rwić i wyjść na swoje
  • Odpowiedz
@Anoncio2111 @thorgoth @thorgothszacun, że udalo Ci się tyle zrobic ale szosówką 228km w 13.5h?
Ja 220km zrobilem w 9.5h na crossie za 800zł a nie cisnąłem jakoś mocno.
U Ciebie wychodzi średnia 16.8km co na taki rower to aż niemożliwe. No chyba, że to mit, że na szosie średnia 25-28km/h to od niechcenia wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo jechałeś mocno rekreacyjnie
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: A mógłbyś trzeci raz zamiatać chodnik przed domem lub rżnąć tę trawę bo urosła na 1.5 cm ( z drugiej strony niedziela i co somsiad powie).
  • Odpowiedz
@Anoncio2111: wow, niezły wyczyn! Z jednej strony popieram komentarze o tym, żeby uciekać z tego domu i się usamodzielnić, na pewno dobrze Ci to zrobi, bo ewidentnie rodzice toksyczni. Z drugiej zaś trzeba to zrobić z głową, jeśli istnieje ryzyko, że rodzice się obrażą za "niewdzięczność" (niektórzy rodzice nie potrafią z jakiegoś powodu zaakceptować, że ich dziecko jest dorosłe i samo o sobie może decydować - nie wiem czy to kwestia
  • Odpowiedz
@Anoncio2111:

na lvl 28 rodzice nie pozwalają mi wychodzić z domu poza pracą i zakupami, tak w uogólnieniu.


Miałem dokładnie to samo. Mogłem tylko w pokoju siedzieć. Każde wyjscie było kwestionowane, mama dzwoniła po godzinie jak mnie nie było i od razu krzyk. Wyprowadziłem się mniej więcej w Twoim wieku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Serio, jeśli masz taką możliwość to zrób to. Niesamowite uczucie luzu
  • Odpowiedz